نحوه دریافت فیلترهای جالب در تماس ویدیویی اینستاگرام

نکات برجسته

  • اینستاگرام پلتفرمی است که به کاربران این امکان را می دهد تا بدون نیاز به داشتن شماره موبایل با شخصی تماس تصویری داشته باشند.
  • ویژگی تماس ویدیویی همچنین با برخی از گزینه های جالب مانند فیلترها همراه است.
  • در طول تماس ویدیویی، لیستی از نمادها را در سمت چپ صفحه خواهید داشت.

اینستاگرام برنامه کاربردی ماست. ما هر روز زمان قابل توجهی را در این پلتفرم صرف می کنیم، به دلیل کار، و حتی فقط برای سرگرمی. اینستاگرام دارای ویژگی های زیادی است که به ما امکان می دهد بازی های رسانه های اجتماعی خود را ارتقا دهیم و حتی باعث می شود مدت بیشتری به صفحه نمایش خود بمانیم. از اشتراک‌گذاری محتوا گرفته تا چت، تماس و حتی تماس ویدیویی، همه چیز در این پلتفرم اتفاق می‌افتد. دیگر فقط به چیزهای شخصی محدود نمی شود، کسب و کارها در اینستاگرام شکوفا می شوند.

اما امروز قصد داریم در مورد چیزی صحبت کنیم که افراد زیادی در مورد آن صحبت نمی کنند؛ تماس های ویدیویی در اینستاگرام. خب، اینستاگرام پلتفرمی است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به داشتن شماره موبایل با شخصی تماس تصویری بگیرند. ویژگی تماس ویدیویی در اینستاگرام همچنین با برخی از گزینه‌های جالب مانند فیلترها همراه است. بیایید در مورد آن بیشتر بدانیم.

در ابتدا، اجازه دهید به شما بگویم چگونه می توانید تماس تصویری در اینستاگرام برقرار کنید.

چگونه در اینستاگرام تماس تصویری برقرار کنیم؟

برای شروع تماس تصویری در اینستاگرام، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.
  • به بخش DM خود بروید.
  • روی یک چت کلیک کنید.
  • در گوشه سمت راست بالای چت، نماد دوربین فیلمبرداری را خواهید دید. روی آن کلیک کنید.
  • با این کار تماس ویدیویی شما شروع می شود.

حتی می توانید تماس های ویدیویی گروهی در اینستاگرام برقرار کنید. حتی به شما این امکان را می دهد که در حین تماس ویدیویی با دوستان خود دیگران را دعوت کنید.

اکنون، برای اینکه تماس‌های ویدیویی سرگرم‌کننده‌تر شود، فیلترهای جالبی وجود دارد که می‌توانید سعی کنید تماس‌های ویدیویی خود را کمی سرگرم‌کننده کنید.

چگونه از فیلترها در تماس های ویدیویی اینستاگرام استفاده کنیم؟

اکنون، برای اینکه تماس‌های ویدیویی سرگرم‌کننده‌تر شود، فیلترهای جالبی وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید.

قابلیت تماس ویدیویی در اینستاگرام هم در iOS و هم برای اندروید در دسترس است. با این حال باید توجه داشته باشید که گزینه فیلتر تنها زمانی کار می کند که دوربین هر دو کاربر روشن باشد.

در طول تماس ویدیویی، لیستی از نمادها را در سمت چپ صفحه خواهید داشت. از آنجا، روی نماد فیلترها کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی آن، لیستی از فیلترها را در پایین صفحه نمایش خود مشاهده خواهید کرد. می توانید به راحتی در میان آنها پیمایش کنید و بهترین را انتخاب کنید.

جمع بندی

همین، خیلی ساده است. اکنون می توانید در حین چت ویدیویی با دوستان خود در اینستاگرام، با فیلترهای مختلف بازی کنید. می‌توانید فیلتری را پیدا کنید که با خلق و خوی شما سازگار است و تماس‌های ویدیویی را حتی شخصی‌تر می‌کند. عالی به نظر می رسد، اینطور نیست؟
امتیاز دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.