چگونه فیلتر های کپ کات را باز کنیم؟ | آموزش استفاده از فیلتر های Cap Cut

چگونه فیلتر های کپ کات را باز کنیم و از آنها استفاده کنیم و هر آنچه لازم است در این زمینه بدانید را ما در این مقاله به طور کامل بررسی می کنیم. به همین دلیل شما را دعوت می کنیم که تا انتهای مقاله همراه چیکاو باشید.

چگونه فیلتر های کپ کات را باز کنیم؟

کپ کات یک برنامه ویرایش ویدیویی است که امکان استفاده از فیلترهای مختلف برای بهبود ویدیوهای شما را فراهم می‌کند. اما اولین قدم برای استفاده از فیلترها، باز کردن آنها در برنامه است. در ادامه، مراحل باز کردن فیلترها در Cap Cut را توضیح خواهیم داد.

گام اول: باز کردن برنامه

بعد از دانلود و نصب برنامه کپ کات از فروشگاه اپلیکیشن‌های موبایل، ابتدا برنامه را باز کنید.

گام دوم: افزودن ویدیو

بعد از باز شدن برنامه، یک ویدیو جدید بسازید و فایل ویدیویی خود را به برنامه اضافه کنید.

گام سوم: باز کردن فیلترها

برای باز کردن فیلترها، روی ویدیو خود کلیک کنید و به بخش “ویرایش” بروید. در این بخش، از قسمت “فیلتر”، می‌توانید به فیلترهای مختلف دسترسی پیدا کنید. با کلیک بر روی هر فیلتر، می‌توانید آن را انتخاب کنید و بر روی ویدیو خود اعمال کنید.

گام چهارم: تنظیمات فیلتر

پس از انتخاب یک فیلتر، می‌توانید تنظیمات آن را به دلخواه خود تغییر دهید. برای انجام این کار، به قسمت “تنظیمات فیلتر” بروید و مقدارهای مختلف را برای رنگ، روشنایی، کنتراست، و غیره، تنظیم کنید

گام پنجم: ذخیره ویدیو

پس از اعمال فیلترها و تغییرات مورد نظر، می‌توانید ویدیوی خود را ذخیره کنید. برای این کار، بر روی دکمه “ذخیره” در بالای صفحه کلیک کنید و نام ویدیوی خود را وارد کرده و با فشردن دکمه “ذخیره” در پایین صفحه، ویدیوی خود را ذخیره کنید.

جمع بندی

در نهایت، این بود که چگونه می‌توانید فیلترهای کپ کات را باز کرده و از آنها در ویرایش ویدیو خود استفاده کنید. این فیلترها می‌توانند به ویدیوهای شما جذابیت و جذابیت بیشتری بدهند و در نتیجه افزایش بازدید و تعامل در شبکه های اجتماعی شما را تقویت کنند. متشکریم که تا انتهای مقاله “چگونه فیلتر های کپ کات را باز کنیم” همراه ما بودید. نظرات خود را در بخش کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

پیشنهاد هایی برای شما!

در همین راستا به شما پیشنهاد می کنیم تا به مقالات زیر در زمینه نرم افزار کپ کات مراجعه نمایید:
امتیاز دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.