یادگیری زبان انگلیسی بدون محدودیت با همیارزبان

اگر قصد ارتقاء شغلی دارید و می‌خواهید یک مزیت رقابتی نسبت به سایر همکارانتان داشته باشید، یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند این فرصت را برایتان فراهم کند. با شرکت در کلاس‌های زبان انگلیسی می‌توانید مهارت‌های رایتینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ و ریدینگتان را ارتقا دهید؛ و تا حد قابل قبولی به این زبان بین‌المللی تسلط پیدا کنید.

سلب‌ مسئولیت: بخش تحریریه‌ی چیکاو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

همچنین برای کسانی که قصد تحصیل در کشورهای خارجی را دارند و می‌خواهند برای حضور در دانشگاه‌های برتر جهانی آماده شوند، یادگیری زبان انگلیسی یک ضرورت محسوب می‌شود. چون کلاس‌های درسی که در کشورهای بین‌المللی برگزار می‌شود به زبان انگلیسی است؛ و با یادگیری این زبان فرصت این را خواهید داشت که تا مقاطع مختلف لیسانس، فوق لیسانس یا دکتری تحصیلاتتان را ادامه دهید.

یادگیری زبان انگلیسی برای افرادی که قصد دارند از منابع مختلفی انگلیسی برای بهبود مهارت‌های خودشان استفاده کنند هم ضروری است. چون انگلیسی زبان بین‌المللی است و منابع متعددی برای یادگیری مهارت‌هایی مانند برنامه‌نویسی، طراحی گرافیک، بازاریابی و فروش یا حتی تولید موزیک و یادگیری نوازندگی به این زبان وجود دارند.

بنابراین برای یادگیری هر مهارتی در سطح عالی در قدم اول لازم است که دانش زبان انگلیسی خوبی داشته باشید. سپس با کمک این دانش می‌توانید از تمام منابعی که در سطح اینترنت وجود دارند، کتاب‌های انگلیسی و… برای یادگیری استفاده کنید.

همیارزبان این فرصت را برای علاقه‌مندان به زبان انگلیسی فراهم کرده است که این زبان بین‌المللی را تحت نظر بهترین اساتید کشور یاد بگیرند.

کلاس آنلاین زبان انگلیسی

شرکت کردن در کلاس‌های حضوری آموزش زبان انگلیسی با محدودیت‌های زیادی همراه است. از جمله این محدودیت‌ها می‌توان به انتخاب اساتید توسط آموزشگاه و برگزاری کلاس‌ها تنها در ساعت‌های مشخصی از هفته اشاره کرد. محدودیت‌هایی که برای این کلاس‌ها وجود دارد باعث می‌شود که افراد زیادی از یادگیری زبان انگلیسی محروم شوند؛ زیرا اغلب افرادی که دانشجو، محصل یا شاغل هستند نمی‌توانند در ساعت‌های مشخصی محل تحصیل یا محل کارشان برای شرکت در کلاس زبان ترک کنند.

اما کلاس آنلاین زبان انگلیسی همیارزبان این محدودیت‌ها را برطرف کرده است؛ زیرا اساتید حرفه‌ای که در این پلتفرم هستند تقویم‌های متنوعی را برای شرکت در کلاس زبان انگلیسی ارائه کرده‌اند؛ و هر زبان‌آموزی می‌تواند روز و ساعت مشخصی در کلاس آنلاین زبان انگلیسی همیارزبان که بهترین گزینه برایش است را انتخاب کند.

انعطاف بالا در انتخاب کلاس زبان و استاد زبان

افرادی که در کلاس آنلاین زبان انگلیسی شرکت می‌کنند قصد دارند که دانش زبانی خودشان را بدون محدودیت فشار کلاس یا اساتیدی آموزشگاه‌های زبان ارتقا دهند. همیارزبان با توجه به این نیاز علاقه‌مندان به زبان انگلیسی این فرصت را برای زبان آموزان و متقاضیان آیلتس و تافل فراهم کرده که استاد و کلاس درسشان را خودشان انتخاب کنند.

با توجه به اینکه کلاس آنلاین زبان انگلیسی در همیارزبان به صورت تک جلسه‌ای برگزار می‌شود، کسانی که می‌خواهند یادگیری زبان انگلیسی را از صفر شروع کنند؛ یا افرادی که قصد دارند مهارت‌های زبان انگلیسی خودشان را تقویت کنند می‌توانند یک جلسه کلاس آنلاین زبان انگلیسی را با یکی از اساتید برجسته همیارزبان رزرو کنند. سپس درباره ادامه رزرو کلاس‌ها با استاد مد نظر یا جایگزین کردن او با یکی دیگر از اساتید شناخته‌شده و حرفه‌ای همیارزبان تصمیم‌گیری کنند.

این انعطاف‌پذیری در انتخاب استاد و کلاس به متقاضیان این امکان را می‌دهد که زبان انگلیسی را با بهترین استاد و در بهترین شرایط یاد بگیرند؛ و دانش زبانی خودشان را تا حد مطلوبی برسانند. در صورتی که در کلاس‌های حضوری این شرایط وجود ندارد؛ و اغلب زبان آموزان به خاطر هماهنگ نبودن با استاد یا ساعت کلاس بارها و بارها یادگیری زبان را نیمه‌کاره رها می‌کنند.

کلاس آنلاین آیلتس خصوصی

برای اینکه بتوانید در امتحان آیلتس نمره خوبی بگیرید لازم است که در دوره‌های آمادگی آیلتس ثبت‌نام کنید و منابع مناسبی را برای این امتحان مطالعه کنید. چون تنها با داشتن دانش زبان انگلیسی مناسب نمی‌توانید به سؤالات پیچیده آیلتس پاسخ دهید و احتمال دارد که مجبور شوید چند بار در این امتحان شرکت کنید.

همیارزبان برای کمک به متقاضیان آیلتس جهت موفقیت در این آزمون بین‌المللی نسبت به برگزاری کلاس آنلاین آیلتس اقدام کرده است. با شرکت در کلاس آیلتس همیارزبان فرصت این را دارید که تحت نظر اساتید متخصص این حوزه برای آیلتس آماده شوید؛ و نمره مناسبی در این امتحان بین‌المللی بگیرید.

مزیت‌هایی که کلاس آنلاین آیلتس همیارزبان برای متقاضیان این آزمون بین‌المللی دارد عبارتند از:

حضور اساتید مجرب آیلتس

استادی که برای آمادگی آیلتس انتخاب می‌کنید باید با نحوه طراحی سؤالات این آزمون بین‌المللی آشنا باشد؛ و از آخرین تغییراتی که در سؤالات این آزمون بین‌المللی مطرح شده اطلاع داشته باشد.با توجه به این موضوع، همیارزبان بهترین اساتید ایران را برای برگزاری دوره‌های آیلتس گرد هم آورده است.

اگر قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارید و می‌خواهید در این امتحان بین‌المللی نمره 7 به بالا را کسب کنید، با رزرو کلاس آنلاین آیلتس همیارزبان فرصت این را دارید که سطح آمادگی خودتان را برای شرکت در این آزمون بالا ببرید.

انعطاف‌پذیری در انتخاب کلاس‌های آیلتس

همیارزبان تعداد جلسات آمادگی آیلتس را محدود نکرده است و متقاضیان این آزمون بین‌المللی محدودیتی برای رزرو کلاس‌های آمادگی آیلتس با اساتید دلخواهشان را ندارند؛ بنابراین برای شرکت در این آزمون بین‌المللی می‌توانید تقویم آموزشی اساتید آیلتس را در وب‌سایت همیارزبان بررسی کنید، سپس طبق زمان‌بندی که دارید کلاس خصوصی زبان را رزرو کنید.

با وجود انعطاف‌پذیری انتخاب کلاس آنلاین آیلتس در همیارزبان حتی کسانی که نیاز به تقویت زبان انگلیسی خودشان دارند و می‌خواهند تعداد جلسات بیشتری را برای یادگیری در نظر بگیرند می‌توانند جلسات متعددی را برای آمادگی آیلتس رزرو کنند.

معرفی منابع مناسب برای آمادگی آیلتس

عدم شناخت منابع مناسب آیلتس می‌تواند باعث گمراهی زبان آموزان شده و اطلاعات نادرستی را در اختیار آن‌ها قرار دهند. گاهی مواقع این اطلاعات ممکن است منسوخ شده باشد و باعث شود که متقاضی در امتحان آیلتس نمره مطلوبی به دست نیاورد. بعضی مواقع هم ممکن است اطلاعاتی که در اختیار متقاضیان آیلتس قرار می‌گیرد غیرضروری باشد و زمان امتحان قابل استفاده نباشند.

با توجه به اهمیت انتخاب منابع آیلتس و مطالعه درست آن‌ها، اساتید آیلتس همیارزبان بهترین منابع آیلتس و تکنیک‌های مطالعه این منابع را در اختیار متقاضیان این آزمون بین‌المللی قرار می‌دهند. با مطالعه این منابع و شرکت در دوره‌های آمادگی آیلتس همیارزبان می‌توانید دانش زبان انگلیسی خودتان را به سطح مطلوبی برسانید؛ و در آزمون آیلتس نمره مد نظرتان را بگیرید.

موفقیت در آزمون آیلتس به شانس بستگی ندارد، بلکه یادگیری تکنیک‌های درست است که شما را موفق می‌کند.

کلاس آنلاین آیلتس: https://hamyarzaban.com/search-teacher/ielts

از تعیین سطح زبان تا موفقیت در آیلتس

برای شروع یادگیری زبان و آماده شدن برای آیلتس همین حالا وارد وب‌سایت همیارزبان شوید؛ و کلاس‌هایی که برای آموزش زبان انگلیسی برگزار می‌شود را مشاهده کنید. اساتید همیارزبان با فیلترهای قوی انتخاب شده‌اند؛ تا علاقه‌مندان به زبان انگلیسی بتوانند از یادگیری لذت ببرند و سطح دانش زبان انگلیسی خودشان را تا حد قابل قبولی ارتقاء دهند.

حتی تعیین سطح هم در همیارزبان آنلاین است و به راحتی می‌توانید از شروع یادگیری تا تسلط کامل به زبان انگلیسی را از طریق این پلتفرم انجام دهید.

منبع : همیارزبان

شماره تماس: 02191307646

ایمیل: hamyarzaban@gmail.com

آدرس : اهواز، امانیه، سقراط غربی، پارک علم و فناوری طبقه اول واحد7

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.