گروه آموزشی داناکو ، پلتفرم جامع خدمات و محصولات آموزشی کودکان و نوجوانان

آموزش و امور مربوط به آن از ارکان مهم و اساسی هر جامعه ای بوده که حرکت درست در آن می تواند سبب پیشرفت ملت های مختلف شود. این مهم خصوصا در سنین پایه از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که آینده سازان و پیشروان مدیریت کشور می باشند ، علاوه بر این که کودکی دوره است که ذهن انسان پذیرا و آمادگی بیشتری را برای یادگیری مسائل مختلف همراه خود دارد.

گروه آموزشی پژوهشی داناکو ، مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از جمله مجموعه های فعال در حیطه کودک و نوجوان بوده که محصولات و سرویس های متنوع و به روزی را آماده نموده است. در ادامه می خواهیم با این محصولات و خدمات آشنا شده و در رابطه با هداف آموزشی آنان توضیحات مفیدی را ارائه نماییم.

تولید محصولات آموزشی و کمک آموزشی با نگاه تربیت کارآفرینان آینده از سنین پایه

از جمله مسائلی که امروز سبب رشد و توسعه کشورهای پیشرفته در مدت زمان اندک شده است ، تربیت کارآفرینان و متخصصانی است که در کنار یادگیری مفاهیم تئوری با مهارت های عملی و امور مورد نیاز ایجاد کسب و کار در آینده آشنا شده اند. پیوستگی این یادگیری در نهایت باعث خواهد شد تا شخص آموزش دیده خیلی زودتر با اطلاعات لازم از شرایط مدیریت یک کسب و کار آشنا شده و خروجی بهینه تری را در خدمات و محصولات خود ارائه دهد. اموری مانند تولید ، مسائل مالی ، مدیریت منابع انسانی ، طراحی استراتژی و دیگر موارد که در نهایت می تواند کسب و کار موفقی را همراه داشته باشد.

دریافت نمایندگی آموزشی داناکو یک فرصت ایده آل برای داشتن شغلی مناسب

گروه آموزشی پژوهشی داناکو با رویکرد نهادینه سازی این مفاهیم از سنین پایه سعی نموده تا ابتدا از طریق اعطای نمایندگی آموزشی به افراد توانمند در این زمینه و مراکز آموزشی معتبر ، ابتدا زمینه هوشی کودکان که در آن دارای استعداد و توانایی هستند را شناسایی نموده ، سپس از طریق برنامه آموزشی مدون یک مسیر درست آموزشی را تبیین نماید. داناکو دارای محصولات آموزشی مختلفی از جمله بسته های آموزش رباتیک ( دانابات ) ، بسته های آموزش محاسبات ذهنی با چرتکه ( دانامس) ، بسته محاسبات سریع ریاضی آسان (دانامنتال ) ، آموزش اشکال کاغذی اوریگامی ( داناپی پر ) ، مکعب روبیک ( روبیکو )  ، چیدنی های دومینو ( دانامینو ) ، آموزش زبان انگلیسی کودکان ( داناالکیدز ) مهندسی خلاقیت ( داناکیدز ) ، لیوان چینی ( دانالیچی ) و محصولات مختلف دیگر بوده که در همه این موارد تخفیفات ویژه ای را برای نمایندگان خود در نظر گرفته است.

علاوه بر تخفیف های مناسب روی محصولات ، داناکو هیچ درصد و یا فرانشیزی روی درآمد آموزشی دریافت نمی کند ، درآمد آموزشی نمایندگی به صورت کامل در اختیار وی قرار داده شده که این موضوع گزینه جذابی برای بسیاری از مراکز آموزشی که به دنبال اخذ نمایندگی آ»وزشی می باشند می تواند قلمداد گردد.

پشتیبانی آموزشی مداوم و مستمر ، ارائه وبینارهای مختلف در حوزه مدیریت نمایندگی به صورت رایگان ، برگزار رویداد ملی داناکاپ ، اعطای گواهی مربی و دانش آموز  ، دسترسی به خدمات و سرویس های آموزش آنلاین به صورت رایگان و موارد مختلف دیگر از جمله امتیازاتی است که داناکو به نمایندگان خود ارائه می دهد.

دوره های مختلف مربیگری داناکو

آموزش مربیان یکی از بخش هایی است که در واحد مربوط به آن در داناکو سعی بر ارائه برنامه ها و کلاس های به روز و متنوع می باشد. این دوره ها در قالب نمایندگی و به صورت نامحدود و یا به صورت محدود و در قالب دورهای های خارج از شبکه نمایندگی داناکو برگزار می گردد ، از جمله دوره مربیگری چرتکه ، دوره مربیگری رباتیک ، روبیک ، محاسبات سریع ریاضی ، دومینو و دیگر رشته ها که در پایان نیز گواهی مربیگری داناکو به شرکت کنندگان داده می شود.

بسیاری از مراکز آموزشی فعال در حوزه کودک و نوجوان می توانند با آموزش مربیان خود اقدام به برگزاری کلاس چرتکه ، رباتیک و دیگر رشته ها در مرکز خود نمایند. یا افراد علاقمند به فعالیت در حیطه دانش آموزی می توانند با گذراندن دوره های مذکور به برگزاری کلاس های مختلف پرورش خلاقیت پرداخته و از این راه کسب درآمد نمایند.

سرویس های مختلف آموزش آنلاین داناکو ، راهکاری نوین برای ارتقاء کیفیت آموزش مجازی

داناکو سعی دارد تا همگام با متد های آموزشی روز دنیا خدمات و محصولات مختلفی را معرفی نماید. بر همین اساس و پس از شیوع ویروس کرونا دو سرویس ویژه و نوین دانالاین : ارائه خدمات آموزش مجازی ویژه انواع مراکز آموزشی و داناکوییز : سامانه وب اپلیکیشن ها و ابزارهای شبیه ساز آموزشی را ارائه نمود.

دانالاین شامل خدمات مختلفی مانند برگزاری سرویس برگزاری کلاسهای آموزشی برای کودکان و نوجوانان با امکان ارتباط برقراری ارتباط تصویری ، صوتی ، به اشتراک گذاری فایل های مختلف تصویری و متنی ، حضور غیاب و دیگر امکانات لازم ، تست های مختلف هوش کودکان و نوجوانان ویژه مراکز ، دوره های مختلف آموزش آنلاین برای مربیان ، فایل ها و محتواهای مختلف آموزشی کودکان و نوجوان اشاره نمود.

داناکوییز به عنوان نخستین سرویس شبیه ساز آموزشی آنلاین کودکان و نوجوانان در کشور نیز شامل وب اپلیکیشن های مختلف در زمینه های علوم پایه مانند ریاضی ، فیزیک ، شیمی ، نجوم ، برنامه نویسی ، خلاقیت و موارد مختلف دیگر بوده که برای هر کدام ابزارهای مختلف آنلاینی در نظر گرفته شده است. دانش آموزان کودک و نوجوان بدون نیاز به محصولات فیزیکی و یا ابزارهای گران قیمت می توانند پدیده ها و برنامه های مختلف علمی و آموزشی را مورد تحقیق و پژوهش قرار داده و بارها و بارها نتایج مختلف را به صورت تصویری و قابل درک مورد بررسی قرار دهند.

این سرویس هم اکنون به صورت دریافت اشتراک های زمان دارد ارائه می شود. پس از ثبت اشتراک دوره ای مورد نظر امکان استفاده از تمامی نرم افزارها و شبیه سازها فراهم می شود. لازم به توضیح بوده که بسیاری از وب اپلیکیشن ها نیز به صورت رایگان بدون نیاز به پرداخت هزینه در سامانه داناکوییز قرار داده شده است.

ارتباط با داناکو

شما می توانید برای دریافت خدمات متنوع داناکو از طریق راههای ارتباطی زیر با کارشناسان تماس برقرار نمایید تا علاوه بر دریافت مشاوره رایگان ، راهنمایی لازم را در خصوص انواع محصولات و سرویس های آموزشی داناکو دریافت نمایید. همچنین با دنیال نمودن صفحات مجازی مجموعه نیز می توانید از آخرین اخبار ، رویدادها و محصولات جدید داناکو نیز با خبر شوید.

تماس : 02136043924

وبسایت : https://danaco.org

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.