برنامه ارسال پیامک انبوه FarazSMS؛ بی نهایت پیامک بفرست

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، بی شک شما نیز مانند کسانی که دغدغه معرفی محصولات و خدمات خود را دارند، به دنبال راه هایی برای تبلیغات هستید. هر چه زمان می گذرد شیوه های تبلیغاتی جدیدی روی کار می آیند و کم کم بازاریابی و تبلیغات سنتی جای خود را به شیوه های جدیدی و دیجیتالی می دهد. تنها دو دهه است که شیوه بازاریابی و تبلیغات شروع به تغییر کرده است و هنوز کاملا جای خود را میان مردم باز نکرده است. به همین دلیل شاید این سوال برایتان پیش بیاید که شیوه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی تا چه اندازه مفید است؟ در این مقاله قصد داریم علاوه بر پاسخ به این سوال، به معرفی اپلیکیشن “ارسال پیامک انبوه فراز اس ام اس” نیز بپردازیم. تا انتهای مقاله با چیکاو همراه باشید.

پیامک انبوه چیست؟

با ورود به دنیای دیجیتال، شیوه تبلیغات و بازاریابی نیز تغییرات اساسی کرده است که ارسال پیامک انبوه یکی از آنهاست. با کمک پلتفرم های ارسال پیامک ها، قادر خواهید بود به انبوهی از مخاطبان و مشتریانتان پیامک ارسال کنید. ارسال پیامک در تعداد زیاد نیازمند پلتفرم هایی است که هزینه و زمانتان را کاهش دهد.

چرا باید از پلتفرم های ارسال پیامک انبوه استفاده کنید؟

شاید بدانید که شما هیچ گاه قادر نخواهید بود تا با سیم کارت شخصی خود پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. اگر فرض کنیم بتوانید به راحتی به چندین هزار مخاطب پیامک بزنید، قوانین کشور مانع تان خواهد شد. چرا که با ارسال پیامک زیاد و به صورت تبلیغاتی سیم کارت شما مسدود می شود.

راه حل چیست؟

از پنل های پیامک استفاده کنید. شرکت های فعال در این حوزه راهکار مناسبی را برای رفع دغدغه شما ارائه کرده اند. از جمله این شرکت ها فراز اس ام است است که با فراهم آوردن سیستمی مناسب، تمامی نیازهای پیامک یتان را پوشش می دهد. در ادامه قصد داریم به معرفی خدمات و بررسی اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه FarazSMS بپردازیم. حتما تا انتهای مقاله همراهیمان کنید.

اپلیکیشن فراز اس ام اس

اگر قصد ارسال پیامک انبوه دارید و به دنبال اپلیکیشنی برای ارائه این خدمات هستید، اپلیکیشن فراز اس ام اس در خدمت شماست. دقت کنید که ما در مورد اپلیکیشن “ارسال پیامک انبوه farazsms” صحبت میکنیم نه اپلیکیشن “پنل اس ام اس Faraz SMS“. بد نبود که خدمات این دو اپلیکیشن با یکدیگر ترکیب می شد اما حتما سازنده دلیل موجه ای برای این تصمیم خود دارد.

خدمات اپلیکیشن

ما به صورت موردی تمامی خدمات این اپلیکیشن را توضیح می دهیم. شاید این سوال برایتان پیش آمده است که “تمامی خدمات؟ ارسال پیامک انبوه یک خدمت بیشتر نیست”. درست است اما ما روش هایی را که فراز اس ام اس برای ارسال پیامک به مخاطبانتان در نظر گرفته است را شرح می دهیم.

1- پیامک به مخاطبین

در این بخش امکانی فراهم شده تا به تمامی مخاطبین گوشی خود دسترسی داشته باشید و با انتخاب شماره های دلخواه پیامک ارسال کنید.

2-  پیامک به دفترچه تلفن

با کمک این بخش به تمامی شماره های دفترچه تلفنتان پیامک ارسال کنید.

3- ارسال پیامک به گروهی از مخاطبین

اگر قصد دارید پیامکی به صورت گروهی به مخاطبانتان ارسال کنید، با کمک این بخش ابتدا گروهی از مخاطبین خود ایجاد کنید.

4- پیامک انبوه

بخش پیامک انبوه امکاناتی را در اختیارتان قرار می دهد تا به انبوه شماره ها به تفکیک استان شهر و نوع سیم کارت دسترسی پیدا کنید و به آن ها پیامک بزنید.

5- پیامک به بانک مشاغل

اگر قصد دارید مشاغل خاصی را هدف قرار دهید، فراز اس ام است این بخش را برای شما در نظر گرفته است تا به بانک شماره های مشاغل به تفکیک هر شهر دسترسی داشته باشید.

6- پیامک کدپستی

با انتخاب کد پستی مد نظرتان، هدف گذاری تبلیغاتتان را دقیق تر کنید.

7- پیامک به شماره

اگ می خواهید تنها به شماره ای خاص پیامک بزنید، این بخش در اختیار شماست

8- پیامک از طریق فایل اکسل

شاید گروهی از شماره ها را از قبل جمع آوری کردید، کافیست از این بخش شماره های جمع آوری شده را در قالب اکسل آپلود کنید و پیامک انبوه ارسال کنید.

9- بخش پیامک پیش فرض

در این بخش قادر هستید متن پیام ها را از قبل آماده کرده و آرشیو کنید تا در زمان صرفه جویی شود.

10- بخش گزارشات

تمامی گزارش های پیامک هایی که ارسال شده است از این بخش قابل نمایش است.

11- بخش پیام های دریافتی

اگر مخاطبانتان پیامی ارسال کردند، از این بخش می توانید مشاهده کنید.

12- پشتیبانی

در نهایت بخش پشتیبانی فراز اس ام اس برای بهبودی ارائه خدمات، از طریق این بخش به کمک شما می شتابد.

رابط کاربری برنامه

پس از نصب و ورود به برنامه بایستی ابتدا حساب کاربری برای خود ساخته و وارد آن شوید تا به پنل دسترسی داشته باشید. در مرحله بعد حتما بایستی پنل خود را فعال کنید که نیازمند ارسال مدارک برای احراز هویت است. با ورود به برنامه شاهد رابط کاربری ساده و زیبای اپلیکیشن خواهید بود. تمامی بخش ها در قالب باکس های مربعی از پس زمینه جدا شدند. در بخش بالایی باکسی قرار داده ده است که اعتبار شما را نمایش می دهد. منوی دسترسی پایین نیز به دو بخش خانه و پروفایل تقسیم شده که به خوبی جای گرفته اند. اگر کمی احساس آشنایی می کند، احتمال دارد از اپلیکیشن سکه نیز استفاده کرده باشید چرا که شباهت هایی در رابط کاربری این دو وجود دارد.

سرعت جابه جایی و عملکرد اپلیکیشن و همچنین استفاده از ترکیب آبی و سبز جلوه زیبایی به اپلیکیشن بخشیده است که با کمی تغییرات جزئی ظاهری زیباتری را به نمایش می گذارد که در آینده حتما شاهد ارتقای آن خواهیم بود.

جمع بندی

اپلیکیشن ارسال پیام های تبلیغاتی انبوه Farazsms بی شک انتخاب مناسبی برای توسعه کسب و کارتان خواهد بود. با خدماتی که سازنده در این اپلیکیشن در نظر گرفته است دیگر دغدغه ای برای ارتباط با مخاطبین و ی مشتریانتان نخواهید داشت. برای استفاده از خدمات این اپلیکیشن کاربردی کافیست ابتدا از طریق لینک دریافت از کافه بازار زیر آن را نصب کرده و سپس در اپلیکیشن ثبت نام کنید.

ارسال پیامک انبوه FarazSMS

قیمت: رایگان

سازنده: زرین ارتباطات آسیا

سیستم عامل: اندروید

نسخه: 1.0.3

حجم: 11 مگابایت

دریافت برنامه ارسال پیامک انبوه FarazSMS از بازار 

 

95%
عالی

اپلیکیشن پیامک انبوه farazsms

اگر قصد ارسال پیامک انبوه دارید و به دنبال اپلیکیشنی برای ارائه این خدمات هستید، اپلیکیشن فراز اس ام اس در خدمت شماست.

  • سرعت
  • رابط کاربری
  • خلاقیت
  • کارایی
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.