اپلیکیشن بازار آنلاین خدمات سنجاق؛ بیش از 250 نوع خدمت در 40 شهر

در گذشته پیدا کردن افرادی که تخصص خاصی داشتند، تنها از بخش آگهی های روزنامه امکان پذیر بود و پیدا کردن آن ها بعد از تماس های بسیار شاید به سرانجام می رسید. امروزه به لطف آنلاین سازی و فراگیر شدن گوشی های هوشمند در بین تمامی اقشار جامعه، راهکار هایی برای ارائه خدمات به صورت آنلاین ارائه شده که فرآیند را بسیار ساده تر از قبل کرده است. امروزه برای حل مشکلاتی نظیر خرابی گوشی تلفن، خدمات نظافت منزل، تعمیر تلویزیون و… کافیست تنها اپلیکیشنی را بر روی گوشی خود نصب کرده تا به دنیای از انواع متخصصان دسترسی پیدا کنید. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی اپلیکیشن سنجاق (بازار آنلاین خدمات) بپردازیم که با ارائه 250 خدمت در بیش از 40 شهر ایران، یکی از بزرگترین ارائه دهنده خدمات آنلاین محسوب می شود. همراه چیکاو باشید.

شما ممکن است که به خدماتی نیاز داشته باشید که پیدا کردن متخصص برایتان دشوار است و یا اینکه قصد دارید در ابتدا قیمت بگیرید تا در صورت مناسب بودن قیمت، از خدمات استفاده کنید. متاسفانه این کار به روش سنتی کار بسیار زمانبری است. اما خوشبختانه اپلیکیشن سنجاق این کار را برای شما ممکن کرده است و بازاری را از انواع خدمات و متخصصان در اختیار شما قرار می دهد.

اپلیکیشن سنجاق بازار آنلاین خدمات است که سعی کرده تا بیش از 250 نوع خدمت را با گردآوری متخصصان فنی و غیر فنی ارائه دهد و روز به روز به تعداد خدمات خود بیافزاید. در واقع سنجاق با ایجاد بستری مناسب در قالب اپلیکیشن و سایت، متخصصان را به عموم مردم متصل می کند.

نگاهی به اپلیکیشن سنجاق

 

هزینه تعمیر موتور یخچال چقدره؟

برنامه سنجاق امکانی را فراهم کرده تا مانند دیگر بازار ها ابتدا قیمت و بگیرید و سپس خدمات را سفارش دهید. البته تفاوتی که در نحوه قیمت گیری در سنجاق نسبت به دیگر بازار های سنتی دارد، دریافت قیمت از چندین متخصص به صورت همزمان و با یک درخواست و همچنین مقایسه آنها است که مطمئنا می تواند رضایت بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد. فرآیند تایید متخصص مورد نظرتان، در اختیار شماست که خود می تواند رقابت را بیشتر و در نتیجه قیمت و کیفیت خدمات را مناسب تر سازد.

 

بهترین ها را انتخاب کنید

در سنجاق سعی شده تا اطلاعات شرکت ها و افراد متخصص به شکل ساده در اختیار کاربر ها قرار گیرد. سنجاق سعی کرده تا با ارائه اطلاعاتی نظیر، نمونه تصاویر و خدمات ارائه شده، دسترسی به نظرات مشتریان قبلی و امتیاز متخصص، بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید تا در نتیجه کیفیت خدمات دریافتی شما افزایش پیدا کند.

رابط کاربری اپلیکیشن سنجاق

در برنامه سنجاق از رنگ بنفش که برگرفته از رنگ لوگوی آن است استفاده شده که ترکیب آن با رنگ سفید ظاهری مناسب را شکل داده است. در اپلیکیشن سنجاق در کنار طراحی حرفه ای، سادگی نیز به چشم می خورد که این سادگی در کنار استفاده از المان ها، تصاویر و فونت مناسب، ظاهر زیبایی به خود گرفته است. با ورود به اپلیکیشن متوجه خواهید شد که اپلیکیشن از 4 بخش اصلی خدمات، گفتگو ها، سفارش ها و پروفایل تشکیل شده است که این 4 بخش در نوار دسترسی در پایین اپلیکیشن به چشم می خورد.

خدمات: در صفحه خدمات باکس جست و جو در بالای آن قرار داده شده که نشان می دهد سازندگان برنامه، نیاز های کاربران را به خوبی شناسایی کرده اند. در پایین باکس جست و جو، خدماتی در قالب اسلایدشو نمایش داده شده است. همچنین در پایین آن، دسته بندی خدمات نمایش داده شده است که آیکن های هر دسته بندی به همراه باکس های طراحی شده آن جلوه طراحی زیبایی را رقم زده اند.

گفتگو: پس از ثبت درخواست خدمات در اپلیکیشن، از این بخش با متخصص مد نظرتان گفت و گو کنید و شرایط و هزینه انجام خدمت را بپرسید.

سفارش ها: اگر سفارشی را ثبت کرده باشید، از این بخش قادر خواهید بود آخرین وضعیت سفارش های خود را مشاهده کرده و در صورتی که منصرف شدید، سفارش خود را لغو کنید.

پروفایل: در بخش پروفایل نیز، اطلاعات شخصی خود را مشاهده می کنید. البته سنجاق می توانست با ایجاد کیف پول در این بخش تجربه بهتری را در پرداخت آنلاین، به ارمغان بیاورد.

 

چگونه درخواست ثبت کنم و قیمت بگیرم؟

با ورود به سنجاق و پیدا کردن خدمت مورد نظر از طریق باکس جست و جو و دسته بندی ها، بر روی ثبت جزئیات کلیک کرده و فرم ها را یکی پس از دیگری به دقت پر کنید و بر روی دکمه مرحله بعدی بزنید تا درخواست شما تکمیل شود. سپس منتظر بمانید تا سنجاق پیشنهاد های متخصصان مختلف را به شما نمایش دهد. از طریق بخش سفارش ها نیز می توانید آخرین وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید.

در هنگام دانلود اپلیکیشن از کافه بازار و پس از نصب آن، با پیغام بروزرسانی رو به رو شدیم. پس از استفاده از اپلیکیشن مجدد نیز این پیغام برای ما ظاهر شد و مجددا بروز رسانی انجام شد که احتمالا مشکل کوچکی در بخش بروزرسانی اپلیکیشن وجود دارد که مطمئنا برطرف خواهد شد. اگر سنجاق اطلاعاتی نظیر هزینه انجام سفارش های قبلی را در اختیار کاربران قرار می داد، می توانست تصمیم گیری را برای دریافت کننده خدمات راحت تر کند.

 

جمع بندی

اپلیکیشن سنجاق با ارائه بستر خدمات فنی وغیر فنی در قالب اپلیکیشن و وبسایت، توانسته مشکل عمده ای را از دوش عموم مردم بردارد. سنجاق با ارائه بیش از 250 نوع خدمت در بیش از 40 شهر ایران یکی از بزرگترین بستر های خدمات آنلاین محسوب می شود که مطمئنا می تواند پاسخگوی نیاز های مختلف شما باشد. آخرین نسخه اپلیکیشن سنجاق می توانید از باکس دانلود زیر دریافت کنید.

سنجاق: بازار خدمات

قیمت: رایگان

سازنده: بازار آنلاین خدمات سنجاق

سیستم عامل: اندروید

نسخه: 9.700

حجم: 18 مگابایت

دریافت برنامه/بازی سنجاق: بازار خدمات از بازار

 

 

 

97%
عالی

سنجاق: بازار خدمات

اپلیکیشن سنجاق بازار آنلاین خدمات است که سعی کرده تا بیش از 250 نوع خدمت را با گردآوری متخصصان فنی و غیر فنی ارائه دهد و روز به روز به تعداد خدمات خود بیافزاید. در واقع سنجاق با ایجاد بستری مناسب در قالب اپلیکیشن و سایت، متخصصان را به عموم مردم متصل می کند.

دانلود اپلیکیشن
بازار آنلاین خدمات
  • رابط کاربری
  • سرعت
  • امکانات
  • کارایی
  • طراحی المان
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.