ربات اینستاگرام اندروید فالوآل ؛ جذب فالوور واقعی رایگان

رسانه چیکاو – با گسترش اینستاگرام و رشد غیر قابل باوری که در میان کاربران سراسر جهان داشت، دغدغه هایی مانند فالوور نیز به دغدغه های کاربران افزوده شد. فراگیر شدن اینستاگرام، این شبکه اجتماعی را به مکان مناسبی برای کسب درآمد نیز شد. درک پتانسیل اینستاگرام تنها برای کسانی روشن تر است که از این شبکه اجتماعی به کسب درآمد می پردازند. کسب و کار ها و کاربران بسته به فعالیت تجاری و یا شخصی برای دیده شدن در اینستاگرام نیاز به دنبال کننده با به اصطلاح فالوور دارند. شاید شما نیز مانند خیلی های دیگر به دنبال افزایش فالوور های پیج اینستاگرام خود بوده اید و راه های مختلفی را تست کرده باشد اما واقعیت این است که تقریبا هیچ راهی برای جذب فالوور واقعی وجود ندارد مگر با فعالیت مناسب و هدفمند و البته ربات های افزایش فالو. در ادامه همراه رسانه چیکاو باشید تا اپلیکیشن ربات رایگان اینستاگرام افزایش فالوور واقعی فالوآل اندروید را به شما معرفی کنیم.

ربات اینستاگرام اندروید فالوآل ؛ جذب فالوور واقعی رایگان | رسانه چیکاو

تا به حال اسم ربات های مدیریت پیج و فالو اتوماتیک به گوشی شما خورده است؟ این ربات ها که اکثرا تحت وب هستند به شما کمک می کنند تا فالوور واقعی جذب کنید. اپلیکیشن ربات ایستاگرام فالوآل در واقع رباتی است که برای نسخه اندروید توسعه داده شده و خدمات ربات های تحت وب را در اپلیکیشن ممکن کرده است. به طور کلی ربات اینستاگرام اندروید فالوآل با فالو کردن پیج های دیگران و دریافت فالو بک، فالوور های شما را افزایش می دهد. از جمله تمایز و ویژگی منحصر به فرد برنامه فالوآل نسبت به سایر اپلیکیشن ها این است که تمامی فالوور هایی که جذب پیج شما می شوند کاملا واقعی هستند. (کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام با 5 ترفند ساده و کاربردی)

ربات اینستاگرام اندروید فالوآل ؛ جذب فالوور واقعی رایگان | رسانه چیکاو

در حال حاضر خدماتی که اپلیکیشن فالوآل ارائه می دهد شامل فالو و آنفالو اتوماتیک که به صورت 24 ساعته فعال است. البته انتظار می رود به زودی خدمات دیگری نظیر کامنت گذاری، لایک اتوماتیک و ارسال پیام به دایرکت نیز به آن افزوده شود. این نکته قابل ذکر است که خدمات ربات برای یک پیج شما به صورت رایگان می باشد. برای استفاده از خدمات اپلیکیشن اینستاگرام اندروید فالوآل بایستی پس از نصب برنامه و ورود به برنامه بایستی حسابی را ایجاد کرده و سپس اکانت اینستاگرام خود را به اپلیکیشن اضافه کنید. با وجود ساده بودن مراحل افزودن پیج اینستاگرام ممکن است به دلیل نا آشنا بودن برای بعضی از کاربران، بهتر بود تا سازنده راهنمایی را در اولین ورود کاربر تعبیه سازد تا کاربر به کمک راهنما اقدام به افزودن پیج اینستاگرام کرده و بخش های مدیریتی آن را توضیح دهد.

در هنگامی که اکانت خود را به اپلیکیشن متصل می کنید بایستی میزان ارسال درخواست فالو در روز را طبق مشخصات صفحه اینستاگرام خود تنظیم کنید که پیشنهاد می شود این مقدار حداقل باشد تا اینستاگرام پیج شما را بلاک نکند.

ربات اینستاگرام اندروید فالوآل برای اتصال به حساب اینستاگرامی شما به صورت مستقیم از سایت اینستاگرام استفاده می کند و هیچ دسترسی به رمز شما ندارد.

اپلیکیشن حرفه ای ربات فالوآل ؛ جذب فالوور واقعی رایگان | رسانه چیکاو

پس از اتصال پیج خود به اپلیکیشن بایستی در بخش جست و جو پیجی را که قصد دارید فالوور های آن را جذب کنید سرچ کرده و گزینه افزودن به صف کلیک کرده و انتخاب کنید تا فالوور ها، لایک کننده ها، فالویینگ ها و… پیج هدف را شروع به فالو کند.

ربات اینستاگرام اندروید فالوآل ؛ جذب فالوور واقعی رایگان | رسانه چیکاو

رابط کاربری ربات اینستاگرام اندروید فالوآل بسیار سبک مینیمال است که با بکارگیری رنگ های زرد و سفید و خاکستری توانسته ظاهری حرفه ای را در عین سادگی پدید آورد. برنامه فالوآل شامل سه بخش اصلی داشبورد، جست و جو و تنظیمات است که در قالب یک منوی دسترسی در پایین اپلیکیشن گنجانده شده است. در بخش داشبورد پیجی که به اپلیکیشن متصل کردید مشاهده می شود. دو تب Follow و Unfollow بخش هایی است که می توانید فالو اتوماتیک ربات را قطع یا وصل کنید و آمارها و عملکرد ربات را مشاهده کنید. شما می توانید از طریق دکمه ای که نوار بالایی در بخش پیشخوان قرار داده شده اکانت های اینستاگرام خود را مدیریت کنید.

فالوآل – اپ فالو آنفالو

قیمت: رایگان

سازنده: سوشیآل

سیستم عامل: اندروید

حجم: 20 مگابایت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.