اپلیکیشن تبدیل نوشتار به گفتار گوگل Google Text-to-speech

چیکاو – یکی از پرطرفدار ترین برنامه هایی که در حال حاضر برای تبدیل نوشتار به گفتار وجود دارد برنامه Google Text-To-speech است. در سال 2013 بود که این برنامه منتشر شد و آخرین آپدیت آن در تاریخ 16 آذر 1398 بوده است. اپلیکیشن تبدیل نوشتار به گفتار گوگل در حال توسعه است و تا کنون بهترین در حوزه خود بوده است. از زمانی که استارت این پروژه زده شد، توسعه دهندگان مختلفی تلاش کردند تا بتوانند در این حوزه به جایگاهی برسند اما اکثر آن ها یا شکست خورده یا آنقدر ضعیف عمل کرده اند که کاربران را راضی نمی کرد. در ادامه همراه چیکاو باشید.

اپلیکیشن Google Text-to-speech یا بهتر است بگویم موتور Google Text-to-speech این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که نوشتار خود را به گفتار تبدیل کنید. دقت این اپلیکیشن بالاست و تقریبا می تواند تمامی کلمات را شناسایی کرده و به گفتار تبدیل کند اما متاسفانه این اپلیکیشن در حال حاضر برای زبان فارسی فعال نیست و نمی تواند این خدمات را به فارسی زبانان ارائه دهد.

اپلیکیشن تبدیل نوشتار به گفتار گوگل Google Text-to-speech | چیکاو

از این ابزار پیشرفته می توان در زمینه های متنوعی استفاده کرد که در میان آن ها می توان به بازخورد های صوتی، سیستم ترجمه متن گوگل و … اشاره کرد. در واقع اگر بخواهیم به لحن راحت تری بیان کنیم برنامه Google Text-to-speech به صورت مجزا یک اپلیکیشن مانند برنامه ترجمه گوگل نیست بلکه ابزاری است که بر روی سایر برنامه ها مانند همان برنامه ترجمه گوگل قابل استفاده است.

اپلیکیشن تبدیل نوشتار به گفتار گوگل Google Text-to-speech | چیکاو

برای تغییر تنظیمات این برنامه و تنظیم زبان مورد نیاز شما باید وارد بخش تنظیمات گوشی خود شوید و از بخش تنظیمات زبان در قسمت پایین وارد تنظیمات برنامه شوید. در آنجا شما می توانید تنظیمات خود را انجام داده و زبان مورد نیاز خود را به آن اضافه کنید. البته پیشنهاد می شود تنظیمات پیشفرض آن را تغییر ندهید.

اپلیکیشن تبدیل نوشتار به گفتار گوگل Google Text-to-speech | چیکاو

اپلیکیشن تبدیل نوشتار به گفتار گوگل را می توانید از تمامی مارکت های معتبر اندرویدی دانلود کنید. برای دسترسی راحت تر به دانلود اپلیکیشن می توانید به باکس دانلود در زیر مراجعه کنید.

اپلیکیشن تبدیل نوشتار به گفتار گوگل | Google Text-to-speech

قیمت: رایگان

سازنده: گوگل

سیستم عامل: اندروید

حجم: 18 مگابایت

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.