هیجان بازی پر از تفنگ را با پر سلاح تجربه کنید

چیکاو – مدتی است که بازار بازی های تفنگی و هیجانی داغ شده است و ساعت ها شما را درگیر خود می کند. گرچه روز به روز بازی های تفنگی در حال رشد هستند و شاهد گرافیک های بهتری هستیم اما روز به روز به حجم آن ها نیز افزوده می شود. در ادامه ما قصد داریم در مورد بازی پر سلاح صحبت کنیم که به صورت اول شخص نقش ایفا خواهید کرد.

توسعه بازی های اندرویدی مخصوصا در خارج از ایران، سبب شده است که ایرانی ها دست به کار شده و بازار این صنعت را در داخل کشور به دست بگیرند. در ادامه بازی به شما معرفی خواهیم کرد که هر گونه سلاحی را بخواهید در اختیار شما قرار می دهد تا از مقر خود دفاع کنید. ناطور گیمز سعی کرده است تا با ارائه بازی سبک تیرندازی و دفاعی با انواع و اقسام سلاح ها کاربر را به اوج خواسته های خود در یک بازی دفاعی هدایت کند. بازی پر سلاح از گرافیک قابل قبولی برخوردار است که با کمی کارکردن بر روی زمین دشمن می توانست جلوه بازی را دوچندان کند. کاربر با وارد شدن به داخل بازی قسمت های مختلف بازی را تشخیص می دهد و نیازی به توضیحات نیست اما برنامه نویس برای فهم آسانتر از راهنمایی در قالب کارکتر یک سرباز عصبانی کمک گرفته است.

سازنده از این جهت اسم بازی را پر سلاح گذاشته است که در بازی شما با انواع سلاح ها روبه رو می شوید و می توانید برای دفاع از خود و مقرتان به طور همزمان از آن ها بهره بگیرید. شاید به نظر شما ایده طراحی بازی با سلاح های متنوع که بتوان همزمان از آن ها استفاده کرد کمی عجیب باشد اما سلاح های کثیر نه تنها به جذابیت بازی می افزاید بلکه وجود دشمنان متنوع زمینی، هوایی وآبی کاربر را به سلاح های متنوع ملزم می سازد.

بازی پر سلاح | چیکاو

بازی پر سلاح به صورت مرحله ای طراحی شده است که با طی کردن مرحله ها به تنوع دشمنان افزوده می شود و بازی سخت تر می شود و کاربر باید از بخش تفنگ ها سلاح خود با سکه هایی که از پشت سر گذاشتن مرحله ها بدست آورده است، ارتقا دهد و یا سلاح جدید خریداری کند. اگر شما سکه کافی برای ارتقا یا خرید سلاح نداشتید می توانید از بخش فروشگاه سکه خریداری کنید اما اگر قصد خرید سکه ندارید با تماشای تبلیعات می توانید سکه یا الماس بدست آورید.

بازی پر سلاح | چیکاو

در صورتی که کاربر تا مرحله 4 را طی نکند منوی آخر سمت راست برای او باز نمی شود. در این قسمت که قدرتی نام دارد طراح مهماتی را برای گیمر در نظر گرفته است که در صورت حمله شدید دشمنان و عدم توانایی شما در دفع آن ها از این قدرت دهنده ها استفاده کنید.

بازی پر سلاح | چیکاو

ما زمانی که بازی پر سلاح را نصب و شروع به بازی کردیم متوجه سختی بازی در همان مراحل ابتدایی شدیم که ما را به این فکر اندخت که بازی در سطوح بعدی با سختی فراوان همراه است که شاید این سختی بازی در همان ابتدای شروع بازی به مزاج کاربر خوش نیاید و با چندین باخت در همان مراحل ابتدایی ممکن است بازی را پاک کند. اما اگر برنامه نویس سکه های بیشتری را به پاس برد در بازی به کاربر پرداخت کند می تواند با خرید و ارتقا سلاح از سختی بازی بکاهد و بازی لذت بخشی را تجربه کند.

پرسلاح (شوتر اول شخص)

قیمت: رایگان

سازنده: ناطور گیمز

سیستم عامل: اندروید

حجم: 53 مگابایت

 

جهت نقد و بررسی و معرفی اپلیکیشن خود در رسانه چیکاو از این لینک اقدام کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.