قابلیت ردیابی داروها به Samsung Health می آید

سامسونگ یک ویژگی جدید Medications Tracking را برای اپلیکیشن Samsung Health خود معرفی کرد.این قابلیت به شما کمک می کند داروهای تجویزی و بدون نسخه خود را پیگیری کنید و مطمئن شوید که مصرف آنها را فراموش نکنید.

سامسونگ ویژگی ردیابی داروها را در پلتفرم Samsung Health خود اعلام کرد

سامسونگ معتقد است که Medications Tracking به کاربران کمک می‌کند تا با تنظیم یادآورهایی که می‌توانند «ملایم» و «قوی» باشند، بسته به اهمیت دارو و حساسیت آن به زمان، به مصرف منظم دارو خود پایبند باشند.

یادآورها همچنین برای افرادی طراحی شده است که مکمل های مختلف را برای رفاه عمومی مصرف می کنند، بنابراین در این مورد، برای مثال، یک پاپ آپ ساده کافی خواهد بود.

علاوه بر ردیابی آسان‌تر داروها و یادآوری‌ها، Samsung Health همچنین برخی از اطلاعات اولیه را در مورد برخی از داروهای محبوب ارائه می‌دهد. این برنامه یک توضیح کلی، عوارض جانبی احتمالی و تداخلات ناخواسته با داروهای دیگری را که ممکن است مصرف کنید به شما نشان می دهد. علاوه بر این، این برنامه به شما هشدار می دهد که از برخی غذاها یا نوشیدنی هایی که ممکن است در ترکیب با داروهای فعلی باعث ایجاد واکنش های نامطلوب شوند، دوری کنید.

در حال حاضر، این ویژگی در دسترس مشتریان ایالات متحده قرار می گیرد و این هفته عرضه می شود. با این حال، هیچ صحبتی در مورد اینکه چه زمانی بازارهای دیگر این قابلیت جدید را دریافت خواهند کرد، وجود ندارد.

منبع gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.