پیش فروش و خرید اقساطی آپارتمان در منطقه 22 (دریاچه چیتگر)

منطقه ۲۲ بهشت سرمایه گذاری تهران؛ منطقه ۲۲ تهران در سال های اخیر به دلیل احداث و بهره برداری از پروژه های مسکونی، تفریحی، تجاری و اداری به قطب گردشگری و سرمایه گذاری کشور تبدیل شده است. از طرف دیگر جذب گردشگر و سرمایه گذار از مناطق و شهرهای مختلف کشور موجب جذابیت بیشتر این منطقه نسبت به مناطق دیگر جهت سرمایه گذاری و خرید املاک و در راستای آن نقدشوندگی بالای این املاک گردیده است. مزیت بزرگ سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ وجود موارد مختلف برای سرمایه های کوچک، متوسط و بزرگ می باشد.

سلب‌ مسئولیت: بخش تحریریه‌ی چیکاو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

منطقه ۲۲ در غربی ترین پهنه کلان شهر تهران واقع گردیده است. این منطقه از شمال به دامنه های زیبای رشته کوه البرز ،از شرق به بلوار دهکده المپیک و رود دره ی زیبای جوانمردان، از جنوب به اتوبان تهران –کرج و از غرب تا اراضی وردآورد گسترده شده است. این منطقه از نظر موقعیت جغرافیایی با داشتن بیشترین سرانه فضای سبز شهری شامل پارک بزرگ چیتگر، دریاچه ی شهدای خلیج فارس و پارک بزرگ لتمان کن همچنین با توجه به ورودی هوای تهران از استان البرز و کوه های منتهی به جاده چالوس، دالان هوای پاک تهران می باشد. تازه تاسیس بودن منطقه، سرمایه گذاری های نوین بخشهای دولتی و خصوصی در این منطقه، این منطقه را بسیار جذاب و سودآور نموده است.

مشاورین مسکن رسام راهنمای شما

دیر سالی است افتخار خدمت به عزیزانمان در منطقه ۲۲ توشه راهمان گردیده است و توانسته ایم با فراهم نمودن کادری مجرب، مشاورانی تحصیلکرده و مکانی آرام در خدمت شهروندان و هموطنان فهیم و دوست داشتنیمان باشیم. به خود می بالیم با ارائه خدمات متنوع توانسته ایم نامی شایسته در امور املاک منطقه کسب نمائیم و این چیزی نیست جز لطف حضرت حق و بزرگواری مشتریان که همه امید ما هستند.باشد تا لایق این اعتماد باشیم .

مشاورین مسکن رسام آماده ارائه خدمات و مشاوره وراهنمایی در زمینه خرید و فروش، رهن و اجاره، پیش فروش و سرمایه گذاری در املاک منطقه 22 تهران به تمامی هم وطنانمان می باشد.

در ادامه به معرفی نمونه‌هایی از فرصت‌های سرمایه گذاری و پیش فروش اپارتمان در چیتگر و منطقه 22 میپردازیم.

معرفی پیش فروش پروژه مسکونی میعاد:

پروژه مسکونی میعاد در لوکیشنی ایده‌آل در منطقه ۲۲، در همسایگی دریاچه چیتگر، زمینی به مساحت تقریبا ۱۸۰۰ متر و سه نبش، دسترسی سر راست از اتوبان شهید خرازی و … واقع شده است. موقعیت پروژه در بلوار کاشان، تقاطع میلاد یکم، میلاد دوم و کوچه میعاد و همچنین دارای سند تک برگ می باشد. این مجموعه ۱۰۰ واحدی در یک بلوک ساخته خواهد شد و هم اکنون مرحله تجهیز کارگاه آن در حال پیشروی می باشد.

لازم به ذکر است واحد های پروژه مسکونی میعاد در سه تیپ حدودی ۱۱۰، ۱۳۰ و ۱۵۰ متری خواهد بود. اعضا این پروژه تا کنون 770 میلیون تومان بابت هزینه زمین، تراکم و تجهیز کارگاه پرداخت نموده اند. همچنین این پروژه با دارا بودن قرارداد ساخت 7 میلیون تومانی و تحویل 4 ساله موقعیت مناسبی جهت سرمایه گذاری به حساب می آید. تعاونی سازنده این پروژه که از تعاونی های خوش‌نام منطقه و زیر مجموعه شرکت اتحادیه تعاونیهای مسکن نمونه رسا می باشد و تمامی امکانات رفاهی لازم و به‌روز را برای این مجموعه پیش بینی کرده است. شرکت تعاونی مسکن کارکنان شهید مهدی خلیلی به شماره ثبت ۷۷۸۴۱ و تاسیس سال  ۱۳۶۸ می باشد.

از نمونه پروژه های اجرا شده این تعاونی می توان به شهرک نمونه رسا، شهرک پارسیا، بلوک برلیان، پروژه عقاب، پروژه مسکونی میعاد(در حال اجرا) و … اشاره نمود.

 

پروژه توانمند سازی ارتش، پهنه e شهرک چیتگر (سهام های 50 متری و 20 متری)

شهرک مسکونی بزرگ چیتگر یکی از مدرترین و بزرگترین پروژه های مسکونی منطقه ۲۲ و همچنین سطح کشور می باشد که توسط بنیاد تعاون ارتش ج.ا.ا در ۵ فاز A,B,C,D,E در حال ساخت و واگذاری می باشد. پهنه e شهرک چیتگر در ضلع غربی دریاچه شهدای خلیج فارس و جنوب مجتمع ایران مال واقع شده است.

پروژه توانمند سازی ارتش با کاربری مسکونی و توسط موسسه مسکن سازان بتاجا در دست ساخت می باشد. این پروژه شامل ۴ بلوک ۵۲ طبقه و شامل ۲۲۰۰ واحد مسکونی می باشد.

واحدهای طرح توانمند سازی ارتش به صورت سهام های ۲۰ و ۵۰ متر مربعی واگذار گردیده است و عضو پروژه جهت دریافت واحد می بایست حداقل ۲ سهام ۵۰ متری تهیه نماید. اعضای اولیه این پروژه کارکنان ارتش با سنوات خدمتی بالای ۱۵ سال می باشند و سهام آنها بسته به واریزی و سال خدمتی آنها قیمت متفاوتی دارد. نقل و انتقال به نام غیر (شخص غیر نظامی و پرسنل خارج از سازمان) به صورت وکالت بلاعزل و پس از استعلامات لازم از تعاونی می باشد.

واحدهای طرح توانمند سازی ارتش به قیمت متری ۵ میلیون تومان و به صورت قطعی واگذار می گردد. بنابراین واریزی سهام های ۲۰ و ۵۰ متری آن به شرح ذیل می باشد.

سهام های ۵۰ متری: ۱۴۵ میلیون تومان واریزی (۷۵ میلیون تومان واریزی اولیه+۷۰ میلیون وام حکمت)+۱۰۵ ملیون تومان وام توانمند سازی با اقساط ماهیانه ۱٫۲۵۰ میلیون تومان

سهام های ۲۰ متری: ۱۰۰ میلیون تومان واریزی

که شخص خریدار علاوه بر واریزی های ذکر شده مبلغی را بابت حق امتیاز به عضو پروژه می بایست پرداخت نماید.

بافت ویلایی منطقه 22 (شهرک گلستان)

منطقه 22 دارای بافت ویلایی که معروف ترین آن شهرک گلستان و یا شهرک راه اهن سابق است نیز می باشد. در این شهرک قطعات زمین یکسان ۲۰۰، ۳۰۰ و ۵۰۰ مترمربعی با برهای یکسان از ۸ تا ۱۲٫۵ متر نمای زیبا و اصولی شهرسازی را برای زندگی در استاندارهای بالا ایجاد نموده است. شهرداری منطقه ۲۲ به لحاظ شهرسازی مناسب در آن توانسته گواهینامه استاندارد را دریافت کند.

اپارتمان های شهرک گلستان از متراژ حدودی 70 الی 300 متر مربع قابل خریداری می باشند. اپارتمان های این شهرک در ساختمان های حداقل 3 واحد (متراژ های بالای 110 متر مربع و سن زیر 15 سال ساخت) و حداکثر 14 واحد (متراژ های کمتر از 110 متر مربع و سن بیشتر از 15 سال ساخت) جانمایی و طراحی شده اند.

از لحاظ تعدد مراکز تفریحی، گردشگری و تجاری شهرک گلستان جزو خاص ترین مناطق ایران می باشد.

تعدادی از این مراکز به شرح زیر میباشند:

بوستان جنگلی چیتگر (بوستان، باشگاه اسب سواری، پیست دوچرخه سواری)، مجموعه پارک آبی اپارک، مجموعه تفریحی وسیاحتی دریاچه چیتگر (دریاچه شهدای خلیج فارس)، مجموعه ورزشی آزادی، پارک جنگلی خرگوش دره، بوستان جنگلی لتمان کن ، آبشار تهران، بوستان جوانمردان، باغ ملی گیاه شناسی ایران، مجتمع تجاری تفریحی بام لند، بازار بزرگ ایران مال و …

 

در انتها یادآور می شود شما می توانید با سرمایه ای از حدود 150 میلیون تومان به بالا در منطقه 22 و دریاچه چیتگر سرمایه گذاری داشته باشید و از آورده های آن منتفع شوید.

همچنین  آپارتمان های آماده در منطقه 22 و دریاچه چیتگر بسته به موقعیت، سال ساخت و متریال از قیمت حدودی و حداقلی 2 میلیارد تومان قیمت گذاری می شوند.

مشاورین ما اماده ارائه مشاوره رایگان به شما دوستان در زمینه املاک در منطقه 22 می باشند.

جهت اطلاع از دیگر فرصت های سرمایه گذاری و پیش فروش اپارتمان در منطقه 22 و املاک دریاچه چیتگر به وبسایت مشاورین مسکن رسام مراجعه نمایید.

تماس با ما: 44761512-021      09203107959     09121372901     09120209235 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.