مزایای خرید رپورتاژ آگهی از سایت آگهی تخصصم اینه

با افزایش تعداد مشتریان اینترنتی و خرید آنلاین محصولات و خدمات، بازاریابی موتورهای جستجو و دیجیتال مارکتینگ به یک استراتژی بازاریابی آنلاین حیاتی برای افزایش دسترسی به یک شرکت، موسسه یا شخص تبدیل شده است.

سلب‌ مسئولیت: بخش تحریریه‌ی چیکاو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

یکی از راه‌های معرفی سایت‌های تخصصی آنلاین خود در موتورهای جستجو از طریق محتوای مناسب، یعنی بازاریابی محتوا و خرید رپورتاژ آگهی (ریپورتاژ آگهی) خبری یا تبلیغاتی می‌باشد. بازاریابی محتوا 62 درصد کمتر از بازاریابی سنتی هزینه دارد و 3 برابر سریعتر سرنخ (Lead) ایجاد می‌کند. چرخه بازاریابی محتوا را در شکل زیر مشاهده می‌کنید.

تبلیغات چیست و تأثیر آن

تبلیغات یک ابزار سنتی بازاریابی مستقیم است و اهداف آن انتشار یک محصول برای تحریک مصرف آن، انتقال پیام مثبت در رابطه با یک برند و تبلیغ و تقویت حضور یک شرکت در بازار است.

دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی آنلاین) چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین، مجموعه‌ای از اقدامات و استراتژی‌های تجاری و تبلیغاتی است که در رسانه‌های دیجیتال اجرا می‌شود.

مانند: وب سایت‌ها، وبلاگ‌ها، انجمن‌ها، شبکه‌های اجتماعی و غیره.

5 نوع بازاریابی دیجیتال عبارتند از بازاریابی محتوا، بازاریابی درونگرا، بازاریابی رابطه‌مند، بازاریابی مکالمه‌ای و بازاریابی مجوزی. با توجه به این که می‌خواهیم در مورد رپرتاژ آگهی به عنوان بازاریابی محتوا و درج آن در سایت آگهی تخصصم اینه صحبت کنیم، اول به معرفی تخصصم اینه می‌پردازیم و سپس بازاریابی محتوا را شرح می‌دهیم.

معرفی سایت آگهی تخصصم اینه

همان طوری که می‌دانید سایت‌های آگهی یکی از ارزانترین راه‌های درج لینک سایت با سئو مناسب برای ثبت آگهی یا درج آگهی می‌باشند. سایت آگهی تخصصم اینه (takhasosameine.ir) به عنوان سایت آگهی مثل سایت آگهی صد نما، سایت آگهی دیوار، سایت آگهی چی، سایت آگهی 24، سایت آگهی شیپور و…، فعالیت خود را از سال 1395 جهت معرفی تخصص متخصصین، درج آگهی و ثبت آگهی محصولات و خدمات تخصصی شرکت‌ها، اشخاص و مخترعان شروع کرده است. در مقاله‌ای تحت عنوان معرفی انواع سایتهای آگهی، اعم از سایت‌های آگهی عمومی، تخصصی و نیچ در این لینک (takhasosameine.ir/iran-specialized-and-public-advertisement-site) به بهترین سایت‌های اگهی ایران پرداخته شده است که می‌توانید با مراجعه به این مقاله با انواع سایت‌های آگهی، مزایا و معایب سایتهای تبلیغات رایگان برای انتشار آگهی را مطالعه نمائید.

بازاریابی محتوا چیست؟

بازاریابی محتوا، امروزه یکی از پرکاربردترین بازاریابی دیجیتال و آنلاین می‌باشد. بازاریابی محتوا به شما کمک می‌کند برند خود را در بازار و رسانه‌های دیجیتال قرار داده و محصولات و خدمات خود را به صورت مستقیم و غیر مستقیم تبلیغ کنید. محتوا عنصر اساسی همه استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ است و بدون آن نتایج ایده آلی به دست نمی‌آید. از طریق بازاریابی محتوا، مشتریان بالقوه شما به مشتریان واقعی تبدیل می‌شوند. همچنین برندینگ و سئو سایت خود را به صورت آنلاین ارتقاء می‌دهید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی جزو بهترین راه‌های افزایش ترافیک و سئو سایت با درج لینک‌های فالو در سایت منتشر‌کننده رپرتاژ می‌باشد. رپورتاژ آگهی، تبلیغات به شکل آنلاین و دیجیتال در قالب متن و مقاله خبری یا تبلیغاتی می‌باشد که در یک وب سایت در ازای دریافت پول منتشر می‌شود. خرید رپورتاژ آگهی از سایت آگهی تخصصم اینه نیز مانند سایت‌های رپورتاژ ادز، تسمینو، تریبون، راش وب و… به عنوان پلتفرم‌های انتشار رپورتاژ آگهی می‌باشد.

در واقع سایت آگهی تخصصم اینه، سایتی برای ثبت و درج آگهی و رپورتاژ آگهی می‌باشد که می‌توانید همزمان درج کرده و لینک داخلی نیز در این سایت بدهید.

رپورتاژ آگهی‌های سایت آگهی تخصصم اینه در دسته‌بندی معرفی سایت‌های تخصصی آنلاین (مثل کلمه‌های کلیدی سایت مشاوره حقوقی آنلاین، کلینیک آنلاین، سایت دیجیتال مارکتینگ، هاست سی پنل، سایت بدنسازی، متخصص اطفال، درمانگاه آنلاین، هاست سی پنل وردپرس و…) بدون درج کلمه تبلیغ یا ریپورتاژ در برچسب‌های سایت می‌باشد.

تخصصم اینه با انتشار مقالات علمی، آموزشی و تخصصی زیادی در سطح نت و سرچ‌های گوگل در صفحه اول می‌باشد که می‌توانید با درج رپرتاژ آگهی خود در این رسانه محصولات و خدمات ارائه شده در سایت‌های تخصصی آنلاین و یا حضوری خود را معرفی و تبلیغ کنید. 

نکات مهم نوشتن رپورتاژ آگهی

 • رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری شما باید مفید و کاربردی باشد.
 • ساختار داشته و قاعده‌مند باشد. (از پایه شروع و پایانی با دعوت به اقدام برای خرید، رزرو و … داشته باشد.)
 • اگر رپورتاژآگهی در قالب آموزشی به شکل مقاله باشد بهتر است.
 • جهت بازدهی بهتر کپی ممنوع (از سایت‌های دیگر و حتی رپورتاژهای قبلی خودتون)
 • به کلمات کلیدی که می‌خواهید در سرچ گوگل بالا بیایید و سئوی آن را بهتر کنید لینک دهید. (انکرتکست)
 • داشتن تیتر جذاب، شروع جذاب و سرتیرهای داخلی مناسب
 • 100% از عکس‌های مناسب استفاده شود.
 • متن رپورتاژ آگهی در عین رعایت نکات نگارشی، ساده، روان‌ و قابل فهم باشد.
 • موضوع جذاب متناسب با پرسونا و شناسایی صحیح مخاطبان باشد. (شناخت دقیق = مطابق نیاز و رضایت مشتری)
 • متن ریپورتاژ بالای 1000 کلمه باشد.
 • نتیجه‌گیری مناسب و اقدام به عملی (Call to Action (CTA)) مناسب داشته باشد.

ویژگی‌های خرید رپورتاژ آگهی از سایت آگهی تخصصم اینه

 • امکان درج 3 لینک فالو
 • امکان درج یک عکس به ازای هر 400 کلمه
 • در 20 شبکه اجتماعی و وبلاگ سایت منتشر می‌شوند.
 • رپورتاژ آگهی در بخش مقالات تخصصی سایت آگهی تخصصم اینه در دسته‌بندی *معرفی سایت‌های تخصصی آنلاین* منتشر خواهد شد.
 • از کلمه تبلیغ یا رپورتاژ آگهی در تگ یا برچسب‌های سایت استفاده نخواهد شد. (به خاطر نمره منفی گوگل که در بیشتر سایت‌ها رایج است و اصلا به درد نمی‌خورد.)
 • امکان تولید محتوا توسط نویسندگان متخصصین سایت تخصصم اینه مطابق مقاله‌های تخصصی سایت با موضوع درخواستی شما با هزینه امکان پذیر است.
 • نمایش در فوتر سایت
 • نمایش در ساید بار مقاله‌های سایت
 • تا همیشه در سایت خواهد ماند. 

در ادامه مزایای خرید رپورتاژ آگهی از سایت آگهی تخصصم اینه، شما را با انواع آگهی‌های سایت تخصصم اینه آشنا خواهیم کرد.

ثبت آگهی با امکان درج لینک در سایت اگهی تخصصم اینه

ثبت آگهی با امکان درج لینک در سایت اگهی تخصصم اینه شامل انواع آگهی به قرار زیر می‌باشد:

آگهی خیلی ویژه (درج آگهی و رپورتاژ آگهی به صورت همزمان)

درج آگهی خیلی ویژه در سایت آگهی تخصصم اینه دارای مزایای زیادی می‌باشد. از جمله این مزایا عبارتند از:

 • نمایش در صفحه اول
 • نمایش در بالاترین صفحه‌ آگهی‌های مرتبط
 • نمایش در فوتر سایت (هم آگهی و هم رپورتاژ آگهی)
 • نمایش در ساید بار صفحه آگهی‌ها
 • نمایش رپورتاژ آگهی در ساید بار مقاله‌های سایت
 • بازنشر در 20 شبکه اجتماعی و وبلاگ‌های مختلف سایت (هم آگهی و هم رپورتاژ آگهی)
 • با درج لینک سایت یا شبکه اجتماعی شما
 • همزمان با درج رپورتاژ آگهی به صورت مقاله تخصصی و معرفی محصولات و خدمات شما
 • هم آگهی و هم رپورتاژ آگهی شما برای همیشه در سایت خواهند ماند.

آگهی‌های ویژه، متنی و عادی از انواع دیگر آگهی‌های سایت آگهی تخصصم اینه می‌باشد که با مراجعه به لینک درج شده در انتهای مقاله می‌توانید همه آن‌ها را مطالعه نمائید.

نتیجه‌گیری و جمع‌بندی مزایای خرید رپورتاژ آگهی از سایت آگهی تخصصم اینه

دوستانی که این مقاله را تا انتها با ما بودند می‌توانند از کدهای تخفیف زیر به مدت محدود در مورد درج آگهی و خرید رپورتاژ آگهی به سایت آگهی تخصصم اینه به آدرس takhasosameine.ir مراجعه نمایند یا در واتساپ به شماره ۰۹۳۰۶۲۷۴۱۸۳ پیام‌دهند.

کد تخفیف takhasosameineRep70 = صرفا برای برند منشن و برندسازی با 70% تخفیف

کد تخفیف takhasosameineRep35 = 35% تخفیف جهت درج ریپورتاژ آگهی

کد تخفیف takhasosameineAd25 = برای آگهی خیلی ویژه ( ثبت آگهی و رپورتاژ آگهی همزمان)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
 1. سعید محسنی می گوید

  سلام- درسته که بیشتر مطلب در مورد خرید رپورتاژ آگهی و مزایای درج آن در سایت تخصصم اینه بود، ولی اون مواردی که از تبلیغات، نکات مهم خرید رپورتاژ آگهی، بازاریابی محتوا و… بود کاملا درست هستند.

  ممنون از مقاله خوبتون

 2. صنم می گوید

  در سایت آگهی تخصصم اینه من هم آگهی ثبت کردم و هم رپورتاژ آگهی خریدم و ارسال کردم. واقعا سایت خوبیه و من برای تبلیغ خدماتم نتیجه خوبی گرفتم.