سامسونگ شکایتی را علیه Mojo Mobility مستقر در کالیفرنیا ارائه می کند

گزارش‌ها حاکی از این است که شرکت سامسونگ الکترونیکس در برابر شرکت فناوری شارژ بی‌سیم Mojo Mobility مستقر در کالیفرنیا در حال مقابله است، پس از اینکه این شرکت در سال گذشته شکایتی برابر سامسونگ درخصوص نقض حقوق مالکیت صنعتی را در دادگاه منطقه شرقی تگزاس ثبت کرد. Mojo Mobility ادعا کرد که گرانتکننده فناوری کره‌ای از یک خانواده از پتنت‌های مرتبط با شارژرهای بی‌سیم سوء استفاده کرده است. اکنون سامسونگ در مقابل این ادعاها علیه این شرکت دفاع می‌کند.  همراه چیکاو باشید.

بر اساس گزارش‌های جدید، سامسونگ الکترونیکس در اواخر ژوئن (از طریق خبرگزاری یونهاپ) شکایت‌های ابطال پتنت را علیه Mojo Mobility به دلیل فناوری‌های شارژ بی‌سیم تنظیم کرد. سامسونگ شکایات خود را به اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) ارائه کرد.

ترول ثبت اختراع دیگری نیست؟

مشخص نیست که آیا سامسونگ علیه Mojo Mobility در مورد حق ثبت اختراع مشابه یا مشابهی که Mojo Mobility برای دعاوی خود در سال گذشته استفاده کرد تلافی کرد یا اینکه غول فناوری کره ای نگرانی های مرتبط با پتنت دیگری را پیدا کرد که می خواست در مقابل USPTO برجسته کند.

به طرز جالبی، به نظر می‌رسد Mojo Mobility یکی از آن شرکت‌هایی که به عنوان پتنت‌خرجی شناخته می‌شوند، به این معنی که تنها با پتنت‌ها سر و کار دارند و سعی می‌کنند در مواردی که در آن به راهکارهای قانونی جایی می‌یابند، شرکت‌های تکنولوژی را به پرداخت حقوق برای پتنت‌هایی که در اختیارشان است مجبور کنند یا آن‌ها را وادار به تسویه حساب کنند تا از دردسرها جان سالم به در ببرند.

در سال گذشته، Mojo Mobility ادعا کرد که سامسونگ از فناوری‌های پتنت‌دار خود در گوشی‌های پرچمدار گلکسی، ساعت‌های هوشمند و سایر دستگاه‌ها بدون دریافت مجوز استفاده کرده است، از سال ۲۰۱۶ پس از بحث و گفتگوی دو شرکت درباره یک همکاری ممکن.

امتیاز دهید
منبع sammobile
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.