مبلمان چستر بخریم یا مبل کلاسیک

مبل چستر بخریم یا مبل کلاسیک؟ باید به شما بگویم مبل چستر برای دکوراسیون های کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرند و در واقع تفاوت چندانی این دو با یکدیگر ندارند. زیرا هر دو در یک راستا و برای یک ایده پردازی مورد استفاده قرار می گیرند. یعنی مبل های راحتی چستر و مبل های کلاسیک با قدری اختلاف برای تصویرسازی های منزل شما به نمایش گذاشته می شوند. اگر با تفاوت مبل های کلاسیک و چستر آشنایی ندارید در ادامه به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید. در ادامه سعی بر معرفی مبل های راحتی چستر و مبل های کلاسیک لوکس داریم تا شما یک انتخاب متمایز را در قاب دکوراسیون داخلی منزل خود شبیه یک دکوراتور حرفه ای تجربه کنید.

مبل چستر و ویژگی های بارز آن را شناسیم

همان طور که می دانید مبل های چستر با چند مولفه بارز در بازار به فروش می رسند. بهره گیری از آسترهای بسیار با کیفیت به دلیل بهره گرفتن از هنر لمسه دوزی اولین پارامتری است که برای مبل های چستر مد نظر قرار داده می شود. زیرا گره های دستی که روی پارچه دنبال می شوداگر پارچه از مقاومت بالا برخوردار نباشد به راحتی پاره می شود. از سوی دیگر وزن پارچه ای که برای مبل های چستر استفاده می شود بسیار بالا است زیرا از تراکم قابل قبولی بهره گرفته است که خود این امر مانع از کچلی و پرز پرز شدن کار در طی گذر زمان می شود. درادامه باید به شما بگویم که مبل های چستر از هنر لمسه دوزی بهره گرفته اند و دسته های و پشتی آن به صورت یک اندازه در نظر گرفته شده است تا چستر فیلد واقعی را برای شما به نمایش بگذارد. اگر می خواهید مبل چستر را خریداری کنید بهتر است از تم های رنگی رسمی تر استفاده کنید زیرا این محصول برای دکوراسیون های رسمی شما استفاده بیشتری دارد. مبل چستر را می توانید برای اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی و حتی دفتر کار خود مورد استفاده قرار دهید. زیرا این محصول در رده مبلمان اداری و منزل دسته بندی می شود. بسته به سلیقه شما کافی است تم رنگی این محصول متناسب با فضایی که قرار است از آن استفاده شود تغییر کند.

مبل کلاسیک را می شناسید؟

اگر می خواهید یک دکوراسیون نوستالژی را به نمایش بگذارید. باید به شما خرید مبل کلاسیک را توصیه کنیم. همه شما به خوبی می دانید برای دکوراسیون های کلاسیک از چوب بیشتری با هنر منبت کاری استفاده می شود. استفاده از ظرافت بالا و بهره گیری از چوب بیشتر نسبت به پارچه بیشتر تفاوتی است که شما بین مبل های کلاسیک و چستر می توانید مشاهده کنید. هر چقدر چوب ظریف تر برش خورده باشد و دسته ها و پشتی کار چوب بیشتر و زیباتری را به نمایش گذاشته باشد قاعدتا قیمت تمام شده مبل کلاسیک شما بیشتر در نظر گرفته می شود. در نقطه مقابل باید بگویم مبل های چستر راحتی ازاسفنج بیشتری بهره گرفته است که خود این امر سبب جذابیت بیشتر کار شده است. شما می توانید متناسب با نیاز خود و بر اساس سبک دکوراسیونی که در پیش رو دارید از مبل های نوستالژی کلاسیک استفاده کنید. این را به یاد داشته باشید اگر پرسه ساخت این محصول با چوب دنبال شود به مراتب به زیبایی آن اضافه می شود.

کلام آخر پیرامون مبل های کلاسیک و چستر

 همان طور که در طی مقاله پیش رو اشاره شده مبل های کلاسیک و چستر تنها از منظر استفاده از متریال قدری با یکدیگر تفاوت دارند و هر دو برای چیدمان به سبک کلاسیک قابل استفاده هستند. برای مبل های چستر فیلد شما می توانید راحتی بیشتری را شاهد باشید. این امر با استفاده از اسفنج و فوم بیشتر و لمسه دوزی کار قابل مشاهده است و برای مبل های کلاسیک شما می توانید چوب بیشتری را شاهد باشید. هر چقدر چوبی که در پرسه ساخت استفاده می شود مرغوب تر باشد و منبت کاری ظریف تری به نمایش گذاشته شود کار  شما لوکس تر و البته قدری گران تر به نمایش گذاشته می شود. البته که شما می توانید هنر لمسه دوزی را روی مبل های کلاسیک به صورت ترکیبی شاهد باشید که این امر جلوه بصری کار را چندین برابر می کند. در پایان باید بگویم اگر شما هم با این دو محصول کارآمد آشنا هستید می توانید از طریق بخش نظر سنجی آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. امید است مطالب پیش رو در راستای آشنای شما عزیزان با این محصولات کارآمد مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments