نکات مهم در هنگام خرید پوستر دیواری

پوستر دیواری را می‌توان به عنوان یک پوشش دیواری ارزان قیمت معرفی کرد. در گذشته دیوارپوش‌‌های متنوعی مانند کاغذ دیواری برای پوشش دیوار تولید می‌شد. معمولا این نوع پوشش‌های برای نصب نیاز به دقت فراوان داشتند. تا جایی که نصب آنها باید حتما توسط افراد با تجربه انجام می‌شد. به همین دلیل با توجه به پیشرفت تکنولوژی، انواع کاغذ دیواری سه بعدی با طرح‌های مختلف به چاپ رسید. یک فضا در معماری دارای عناصر مشخصی است. برخی از این اجزا مانند دیوار ثابت هستند. بیشترین دید مخاطب در هنگام ورود به یک فضا نیز، دیوارها هستند. در نتیجه باید این بخش از نظر طراحی با سایر بخش‌ها متفاوت باشد. میزان فروش پوستر دیواری، حاکی از آن است که این پوشش تا حد زیادی با استقبال مخاطبین آثار چاپی مواجه شده است. نقوش متنوع، کیفیت چاپ، ابعاد کوچک و بزرگ و … از ویژگی‌های این دیوارپوش است. یکی از نکاتی که باید در هنگام تهیه انواع اشیاء دکوری به آن دقت کنیم، دوام و پایداری طرح است. پوستر دیواری سه بعدی از این نظر بسیار مقاوم است. البته همه چیز بستگی به کیفیت متریال یا چاپ دارد. در هر صورت یک پوشش باید استانداردهای لازم برای نصب روی دیوار را داشته باشد.

نکات مهم در هنگام خرید پوستر دیواری

قبل از خرید پوستر دیواری باید دیوار محل نصب آن، مشخص شود. این دیوار در یک فضا مانند پذیرایی می‌تواند در کنار میز ناهارخوری باشد. در بخش نشیمن نیز معمولا دیوار پشت تلویزیون را به عنوان یک بخش مناسب برای استفاده از دیوارپوش در نظر می‌گیرند. بعد از انتخاب محل مناسب برای نصب، نوبت به اندازه‌گیری دیوار می‌رسد. اگر بخواهیم کل دیوار پوشش داده شود، باید یک پوشش بزرگتر را سفارش دهیم. کاغذ دیواری سه بعدی در طرح‌ و سایز متنوع به صورت آماده نیز در دسترس است. اما در بیشتر مواقع مخاطب خود اندازه‌ی آن را مشخص می‌کند. باید در مورد اندازه‌گیری دیوار بسیار دقت شود. زیرا اگر ابعاد بزرگتر از دیوار باشد، باید طرح برش داده شود. در هنگام برش پوستر دیواری، ممکن است بخشی از طرح دچار آسیب شود. در نتیجه یک طرح ناقص را باید نصب کنیم. در صورتی نیز که طرح مورد نظر کوچک باشد، جلوه‌ی مناسبی نخواهد داشت. کیفیت چاپ، نوع پارچه، امکانات و ویژگی‌های دیگر آن نیز از مواردی است که در هنگام خرید پوستر دیواری سه بعدی باید به آن توجه شود. در غیر این صورت طرح با فضا تناسبی نخواهد داشت. همین امر موجب برهم زدن تعادل در آن بخش خواهد شد.

مرکز فروش پوستر دیواری

شما می‌توانید از طریق مراکز مختلف فروش پوستر دیواری، نسبت به تهیه آن اقدام کنید. فروش معمولا به صورت حضوری یا اینترنتی انجام می‌شود. با توجه به فروش بالای این پوشش، طرح‌های بسیار متنوع و جدیدی هر ساله، چاپ می‌شود. این نوع طرح ها متناسب با نوع چیدمان امروزی به چاپ می‌رسند. کاغذ دیواری سه بعدی، پوشش مناسبی برای فضاهایی با کاربری مسکونی است. حتی اگر این نوع فضا، چیدمان خاصی نداشته باشد، تنها با نصب یک پوستر دیواری می‌توانید آن فضا را دیزاین کنید. البته باید به این نکته توجه شود که طرح به هیچ عنوان شلوغ نباشد. زیرا پیچیدگی طرح می‌تواند یک فضای بصری آشفته را ایجاد کند. نظم تنها در جاگذاری درست اشیاء خلاصه نمی‌شود. بلکه انتخاب مناسب طرح و رنگ نیز می‌تواند نظم خاصی را در فضا ایجاد کند. این موضوع تنها در مورد انتخاب طرح و نقش پوستر دیواری سه بعدی صدق نمی‌کند. بلکه هر نوع پوشش باید از نظر نقوش و رنگ آمیزی با دکوراسیون هماهنگی داشته باشد. مرکز فروش پوستر دیواری به عنوان تولیدی این نوع دیوارپوش فعالیت دارد. طبیعتا محصولات با قیمت تولیدی به مشتریان عرضه می‌شوند. از این رو بیشتر افراد ترجیح می‌دهند از این نوع مراکز خرید کنند.

بهترین کاغذ دیواری سه بعدی برای پذیرایی

بخش پذیرایی در منازل مسکونی یکی از فضاهایی است که افراد برای دیزاین آن با چالش‌هایی مواجه هستند. این فضای نیمه خصوصی به دلیل رفت و آمد افراد مختلف در آن می‌تواند معرف نوع سلیقه‌ی شما باشد. در نتیجه بیشتر از مکان‌های دیگر از نظر چیدمان به آن دقت می‌شود. استفاده از پوستر دیواری یا همان کاغذ دیواری سه بعدی راهکار مناسبی برای این فضا است. زیرا با صرف هزینه‌ی بسیار کم، می‌توانید یک طراحی مناسب داشته باشید. انتخاب بهترین طرح همواره امری مشکل است. این موضوع در مورد انتخاب تابلو دیواری یا کاغذ دیواری نیز وجود دارد. در واقع نوع طرح بستگی به دکوراسیون دارد. در یک فضا مدرن شما نمی‌توانید از یک پوستر دیواری سه بعدی کلاسیک استفاده کنید. به دلیل وجود دسته‌بندی‌های مختلف برای این پوشش، امکان خرید پوستر دیواری با طرح متنوع وجود دارد. موضوع طرح نیز کاملا سلیقه ‌ای است. ممکن است شما به نقاشی منظره و طبیعت علاقه داشته باشید. در صورتی که چیدمان شما مدرن است، بهتر است از یک طبیعت مدرن برای این فضا استفاده کنید. این امر موجب ایجاد یک تعادل بصری در فضا خواهد شد.

پوستر دیواری منظره

مناظر و طبیعت همواره در آثار چاپی به عنوان سوژه‌های مهمی به کار گرفته شده اند. موضوعات زیادی برای چاپ روی پوشش‌های تزئینی وجود دارد. گاهی یک موضوع مانند گل و گیاه بسیار از حد در آثار این چنینی به کار می‌رود. دلیل آن نیز کاربرد آن در بسیاری از کاربری‌های مختلف است. هنرمند معمولا از زاویه و دید متفاوت به طبیعت نگاه می‌کند. در نتیجه بخش‌های مختلف طبیعت به صورت هنری در آثار تزئینی نمود پیدا می‌کنند. مناظر می‌توانند به صورت واقع گرا یا فانتزی نمایش داده شوند. گاهی بخشی از مناظر طبیعی در کنار خط به نمایش در می‌آید. گاهی از مناظر شهری نیز برای چاپ روی دیوارپوش استفاده می‌شود. مثلا تصاویر آپارتمان‌های سر به فلک کشیده که برای نصب در یک شرکت ساختمانی می‌تواند خریداری شود. بنابراین این پوشش در شرکت‌ها و ادارات مختلف نیز کاربرد دارد. به گونه ای که گاهی اوقات نصب یک پوستر دیواری سه بعدی می‌تواند موجب فروش بیشتر شود. مناظر طبیعی نیز در بسیاری از کاربری‌ها کارایی دارند. اما معمولا در فضاهایی مانند پذیرایی و نشمین بیشترین کاربرد را دارند. در بیشتر مواقع این نوع پوشش تاثیر بسیار زیادی روی زیبای و جذابیت فضا دارد. به ویژه اگر فضای مورد نظر چیدمان خلوتی داشته باشد.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

در زمینه‌ی قیمت پوستر دیواری می‎توان گفت، عوامل متعددی تاثیرگذار هستند. به دلیل مدرنیته شدن انواع ساختمان و نوع معماری، کاربرد پوستر دیواری سه بعدی نیز بیشتر از گذشته شده است. شما با خرید آن به راحتی در کمترین زمان ممکن می‎‌توانید یک فضای جذاب را ایجاد کنید. معمولا در این نوع پوشش از طرح‌های متناسب با مد روز استفاده می‌شود. مثلا نقاشی با ورق طلا امروزه بسیار پرفروش است. به همین دلیل در بسیاری از انواع طرح این پوشش، از نقاشی با این موضوع استفاده می‌شود. رنگ طلایی و مشکی از رنگ‌های اصلی به کار رفته در طرح ورق طلا هستند. البته نوع طرح تاثیری در قیمت آن ندارد. زیرا همه‌ی طرح‌ها به صورت چاپ شده ارائه می‌شوند. به همین دلیل از این نظر تفاوتی بین قیمت انواع پوستر دیواری وجود ندارد. درواقع می‌توان گفت عواملی مانند کیفیت چاپ، بیشترین تاثیر را روی قیمت دیوارپوش کاغذی دارند. برای خرید آن می‌توانید به صورت اینترنتی نیز اقدام کنید. در این صورت هزینه‌ی کمتری پرداخت خواهید کرد. گاهی یک پوشش مد نظر شما در بازار وجود ندارد. اما همان طرح به صورت آنلاین در اینترنت در دسترس است.

https://decoroffice.net/

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments