ریلمی در حال حاضر چهارمین برند بزرگ گوشی های هوشمند چینی است که رتبه ششم جهانی را دارد

اوایل امروز (22 سپتامبر 2021)، ریلمی یک کنفرانس معرفی محصول برگزار کرد و در آن یک تلفن هوشمند جدید به نام ریلمی جی تی نئو ۲ (Realme GT Neo 2)  را معرفی کرد. در طی این رویداد، این شرکت همچنین اعلام کرد که به چهارمین مارک بزرگ گوشی‌های هوشمند در چین تبدیل شده است و حتی توانسته به رتبه ششم در رتبه بندی جهانی نیز دست یابد. برای ادامه گزارش با چیکاو همراه باشید.

به گفته این غول سازنده تلفن‌های هوشمند چینی، داده‌ها از شرکت تجزیه و تحلیل/تحقیقات بازار معروف، Counterpoint Research به دست آمده است، که نشان می‌دهد فروش گوشی‌های هوشمند ریلمی در سه ماهه دوم سال جاری به 15 میلیون دستگاه رسیده است. این میزان به نسبت فروش سالانه، افزایش بسیار قابل توجه و تحسین برانگیز ۱۳۵.۱ درصدی را در پی داشته است.

فروش این محموله‌های بسیار زیاد باعث شده‌اند تا این نام تجاری موفق شود به رتبه چهارم پرفروش‌ترین برند گوشی ساز در چین صعود کند. علاوه بر آن هم اکنون این شرکت موفق شده تا برای اولین بار در تاریخ فعالیت این شرکت به رتبه ششم بزرگترین برند گوشی ساز جهانی نیز تبدیل شود.

در ادامه این گزارش آمده است که این شرکت با فروش 100 میلیون دستگاه گوشی هوشمند، سریع‌ترین برند در حال رشد در جهان است. در سه ماهه دوم سال 2021، ریلمی در فیلیپین و بنگلادش رتبه اول، در هند چهارم و در اروپا پنجم شد. در همین مدت، حتی موفق شد سالانه ۱۰۰۶ درصد افزایش فروش را در بازار چین ثبت کند. این امر همچنین آن را به عنوان سریعترین رشد تولیدکننده گوشی‌های هوشمند در نیمه اول سال تبدیل کرد.

ریلمی رتبه ششم جهان را دارد - چیکاو

علاوه بر این، سهم بازار این شرکت در گوشی‌های دارای ۵ جی نیز از 8.8 درصد در سه ماهه اول سال به 15.9 درصد در سه ماهه دوم افزایش یافته است. در این دسته، ریلمی موفق شد تا بتواند رتبه سوم را به خود اختصاص دهد. این شرکت همچنین اعلام کرده است که هدف بعدی این شرکت را ترسیم کرده‌اند که آن، دستیابی به فروش «دو برابر 100 میلیون» یعنی ۲۰۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند تا پایان سال 2022 خواهد بود. ضمن آن که هدف بعدی این شرکت نیز برای سال ۲۰۲۳ تعیین شده است که قصد دارد در آن سال نیز یک صد میلیون دستگاه گوشی هوشمند نسبت به سال قبل یعنی ۲۰۲۲  فروش بیشتری را به ثبت برساند.

منبع Gizmochina
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.