تاریخ معرفی و مشخصات فیت بیت CHARGE 5 و فاش شد

خبری که اخیرا در مورد دستگاه تناسب اندام فیت بیت Charge 5 Fitbit فاش شده نشان می‌دهد که پوشیدنی جدید دارای مجموعه‌ای چشمگیر از ویژگی‌های بهبود یافته است. درباره‌ی CHARGE 5 در گذشته چندین بار اطلاعاتی فاش شده است. ردیاب‌های تناسب اندام نقش مهمی در رواج وسایل پوشیدنی ایفا کرده‌اند. با وجود محبوبیت سرسام آور ساعت‌های هوشمند، ردیاب‌های تناسب اندام بخش قابل توجهی از سهم بازار را در اختیار خود دارند. دستگاه‌های تناسب اندام برند فیت بیت Fitbit در بخش ردیاب تناسب اندام پیشرو است. همراه چیکاو باشید.

فیت بیت که شرکت تولیدی لوازم الکترونیکی مصرفی است، دستگاه فیت بیت Charge 4 را در مارس 2020 (اسفند فروردین گذشته) عرضه کرد. در اوایل ماه جاری، ایوان بلاس، کارشناس حرفه‌ای و افشاگر معروف خبرهای دنیای فناوری، تعدادی از تصاویر رسمی از این ردیاب تناسب اندام را به اشتراک گذاشت و طراحی آن را آشکار کرد. به نظر می‌رسد این پوشیدنی دارای صفحه نمایش رنگی است. علاوه بر این‌، او در این راهنما نشان داد که دستگاه پوشیدنی جدید قادر خواهد بود ضربان قلب کاربر را ردیابی کند. گذشته از آن، می‌تواند پارامترهای استاندارد مختلفی از جمله کالری سوزانده شده و تعداد گام‌های برداشته شده را تعیین کند.

صفحه نمایش دستگاه تناسب اندام فیت بیت Charge 5 Fitbit - چیکاو

افشای مشخصات دستگاه فیت بیت  CHARGE 5

شرکت فیت بیت در حال آماده شدن برای رونمایی از جانشین دستگاه فیت بیت Charge 4 با نام فیت بیت Charge 5 است. در حالی که این شرکت هنوز زمان معرفی دستگاه آینده خود را مشخص نکرده است، جزئیات بیشتری قبل از معرفی رسمی این دستگاه به صورت آنلاین آغاز شده است. اسنوپ (Snoop)، افشاگر معروف در 23 آگوست (۱ شهریور) در حساب توییتر خود جزئیات مربوط به ردیاب تناسب اندام فیت بیت Charge 5 را به اشتراک گذاشت. این توییت شامل یک ویدئوی 1:31 دقیقه‌ای است که دستگاه را با تمام شکوه و زیبایی‌اش نشان می‌دهد، علاوه بر این، به برچسب قیمتی که در زمان معرفی اعلام خواهد شد نیز اشاره می‌کند.

مشخصات دستگاه فیت بیت  CHARGE 5 - چیکاو

دستگاه  Charge 5 هیچ شباهتی به نسخه‌های قبلی خود ندارد. این دستگاه دارای لبه‌های خمیده‌، همراه با زوایای نرم است. بندهای آن نسبت به نسخه‌های قبلی بسیار ظریف‌تر و زیباتر به نظر می‌رسند. با این حال، قابل توجه‌ترین تغییر در این نسخه، استفاده از صفحه کامل رنگی است. مدل‌های قبلی دارای صفحه نمایش تک رنگ بودند. متأسفانه، در این خبر فاش شده هیچ اشاره‌ای به مشخصات سخت‌افزاری این دستگاه نمی‌شود. با این حال، این نشان می‌دهد که این دستگاه دارای چندین سنسور است.

دیگر چه می‌دانیم؟

دستگاه تناسب اندام جدید شرکت فیت بیت دارای GPS و EDA اختصاصی شرکت برای اندازه‌گیری استرس خواهد بود. جهت اطلاع عرض شود که، سنسور ECG ضربان قلب را کنترل می‌کند و در صورت وجود مشکلات در ریتم قلب، آن را به کاربران اطلاع می‌دهد. علاوه بر این، در صورتی که تمایل داشته باشید توصیه‌های ورزشی شخصی را دریافت کنید، می‌توانید اشتراک پرمیوم این برنامه را درخواست دهید. همچنین، هنگامی که زمان استراحت شما فرا برسد یا برای تجدید نیرو به خواب نیاز داشته‌باشید (پایش برنامه‌ی خواب) و همچنین وقتی که زمان انجام مدیتیشین‌های برنامه‌ریزی شده (عبادت، انجام فرایض دینی، تفکر، تمرکز و…) فرا برسد، به شما اطلاع می‌دهد.

رنگبندی دستگاه فیت بیت  CHARGE 5 - چیکاو

دستگاه فیت بیت Charge 5 احتمال داده می‌شود که با قیمت 179 دلار در ایالات متحده به فروش برسد و در 23 اکتبر (۱ آبان) نیز در قفسه فروشگاه‌ها قرار گیرد. علاوه بر این، ردیاب تناسب اندام دارای سنسور SpO2 است که اکسیژن خون را نیز کنترل می‌کند.

منبع GIZCHINA
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.