واکسیناسیون استاد ها و کارکنان دانشگاه ها از مرداد ماه آغاز می شود

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرده است که، واکسیناسیون 200 هزار نفر از استادان و کارکنان دانشگاه ها از مرداد ماه آغاز می شود. همراه چیکاو باشید.

به گفته مینا ساداتی لاری در نشست هم اندیشی معاونان و مسئولان وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در چهارشنبه ۱۹ خردادماه، نتیجه و خروجی این نشست چشم انداز و افق روشنی برای موضوع آموزش در سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها به ارمغان آورد.

به گفته وی واکسیناسیون استاد ها و کارکنان دانشگاه ها از مرداد ماه آغاز شده و واکسیناسیون دانشجویان نیز به تدریج آغاز می شود.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد که با وجود طرح واکسیناسیون باز هم ممکن است برخی دانشجویان نتوانند در ملاس ها به صورت حضوری شرکت کنند به دلیل اینکه فضا ها باید محدودیت‌های قبلی خود را داشته باشند. بنابراین ممکن است تنها 50 درصد کلاس ها، که درس های عملی در اولویت قرار دارند، به صورت حضوری و سایر درس ها به صورت مجازی ارائه شوند. 

وی در ادامه افزود، بررسی‌ها حاکی از آن است که، عدم برگزاری حضوری کلاس‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا صدمات زیادی به کیفیت آموزش‌ وارد کرده است. 

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت درباره امتحانات در سال تحصیلی و ترم جدید توضیح داد که، امتحانات به صورت حضوری برگزار می شوند. و ابراز امیدواری کرد که همین امر نیز می‌تواند تا حدودی کیفیت آموزش‌ها را بالا ببرد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.