شایعه ایجاد خاصیت مغناطیسی واکسن کرونا در بدن رد شد

به گفته وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، شواهد علمی موجود نشان می دهند که، واکسن‌های کرونا هیچگونه خاصیت مغناطیسی در بدن ایجاد نمی‌کنند. همراه چیکاو باشید.

در گزارشی که به تازگی توسط کمیته ساماندهی تحقیقات کرونا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منتشر شده است، بیان شده که، ادعای باقی ماندن اجسام روی بدن به دلیل ایجاد خاصیت آهن ربایی در وامسن کرونا نبوده و این واکسن ها هیچگونه خاصیت مغناطیسی در بدن دریافت کنندگان ایجاد نمی کنند.

بنابراین قابلیت القای خاصیت مغناطیسی توسط واکسن کرونا با مطالعات انجام شده بر روی منابع علمی و معتبر، کاملا مغایر می باشد.

براساس فرمولاسیون واکسن کرونا، هیچگونه موادی که باعث ایجاد خاصیت مغناطیسی شوند در آن وجود ندارند.

اساسی ترین راه نجات یافتن از بحران کرونا تزریق واکسن می باشد. دامن زدن به شایعات و عدم تزریق واکسن باعت به خطر افتادن سلامت مردم و جامعه خواهد شد.

توجه داشته باشید که مواد تشکیل دهنده واکسن ها شامل مولکول‌های زیستی، نوکلئیک اسیدها، لیپیدها، قند‌ها و بافر‌هایی هستند که در بسیاری از دارو‌ها و مواد غذایی نیز وجود دارند. براین اساس، این ترکیبات به تنهایی یا در ترکیب با یکدیگر هیچگونه ارتباطی با القای میدان‌های مغناطیسی در بدن تزریق کنندگان واکسن ندارند

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.