واکسن های کرونایی که خارج از سیستم بهداشت توزیع شوند، تقلبی هستند

به گفته حریر چی کلیه واکسن های کرونایی که بدون نوبت و خارج از سیستم و زمان بندی بهداشت کشور تزریق می شوند تقلبی هستند. همراه چیکاو باشید.

ایرج حریرچی با بیان اینکه واکسن هایی که خارج از سیستم بهداشت عرضه می شوند تقلبی هستند افزود که، روش مقاله با تمامی ویروس های جهش یافته به یک صورت است اما نمی توان کل مرز های کشور را بست و با دیوار کشی مرز ها از ورود سویه های مختلف کرونا ویروس پیشگیری کرد. 

به گفته معاون کل وزارت بهداشت، بیشتر پیام های مبتنی بر دریافت واکسن کرونا بدون نوبت از خارج ارسال می شوند. مردم بدانند که این واکسن ها تقلبی هستند. 

وی در ادامه صحبت های خود درباره رای گیری گیری بیان کرد که،مسئله نگران کننده برای ما رای گیری و حضور در پای صندوق های رای نیست بلکه مشکل و نگرانی اصلی به جلسات و تبلیغات انتخاباتی به ویژه تبلیغات انتخابات شورا‌ها مربوط می شود.

دومین محموله واکسن کرونا وارد کشور می شود

اعلام شده است که دومین محموله واکسن کرونا ویروس خریداری شده و مراحل آن انجام شده و وارد کشور شد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محموله دوم وارداتی واکسن کرونا که شامل 452 هزار دوز واکسن کرونا از کشور ایتالیا است، ساعتی پیش از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) وارد کشور شد و به  نماینده وزارت بهداشت تحویل داده شده است. این واکسن ها در سیستم بهداشت کشور توزیع می شوند. بنابراین توجه داشته باشید که هر کدام از واکسن های بدون نوبت و خارج از سیستم بهداشت کشور تقلبی می باشند. و به پیامک هایی مبتنب بر این مضامین اعتماد نکنید.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.