بخشی از دانشجویان تابستان واکسن تزریق می کنند

به گفته مجتبی صدیقی گروهی از دانشجویان پیش از شروع سال تحصیلی جدید واکسن کرونا تزریق می کنند. همراه چیکاو باشید.

رئیس سازمان امور دانشجویان در رابطه با روند واکسیناسیون دانشجویان ابراز امیدواری کرد که تا پیش از شروع سال تحصیلی جدید میزان قابل توجهی از دانشجویان واکسن کرونا دریافت می کنند و بتوانیم تحولاتی را در زمینه آموزش های حضوری در سال تحصیلی جدید ایجاد کنیم. 

وی پیش از این نیز اعلام کرده بود که با توجه به شرایط هر شهر درباره استقرار دانشجویان در خوابگاه تصمیم گیری خواهد شد و انتظار داریم که از سال تحصیلی جدید آموزش در دانشگاه ها تغییر کند به طوری که از اول مهر امکان حضور دانشجویان در دانشگاه وجود داشته باشد. درباره استقرار در خوابگاه ها نیز بر اساس وضعیت هر شهر فاصله گذاری ها اعمال می شود. 

علی اکبر حق دوست، معاون آموزشی وزارت بهداشت کشور، در نامه‌ای که هفته پیش به دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، ارسال کرد یادآور شد که تاثیرات ویروس همه گیر کرونا بر آموزش ها، به طور مستقیم و غیر مستقیم، بسیار سنگین بوده و عوارض آن متوجه جامعه نیز خواهد شد. به همین منظور وی در ادامه نامه افزود که چنانچه امکان دارد دانشجویان نیز در گروه های ویژه دریافت واکسن کرونا قرار بگیرند و امکان تزریق واکسن در تابستان برای دانشجویان فراهم شود.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.