واکسن ایرانی فخرا فاز اول کارآزمایی بالینی را پشت سر گذاشت

به نقل از مدیر پروژه واکسن فخرا، فاز اول آزمایش ها و کارآزمایی بالینی واکسن کرونا ایرانی فخرا به پایان رسید. پس از تجزیه و تحلیل داده های نهایی وارد فاز دوم می شویم. همراه چیکاو باشید.

 به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت دفاع، احمد کریمی در مراسم پایان تزریق فاز اول کارآزمایی بالینی واکسن کرونا ایرانی فخرا، اعلام کرد که، پروتکل های مربوط به فاز دوم تزریق واکسن فخرا به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور ارسال شده است پس از کسب مجوز های لازم و تایید وزارت بهداشت وارد فاز دوم آزمایش های بالینی و تزریق واکسن می شویم. 

وی اظهار داشت که در فاز اول، از 135 نفر داوطلب برای دریافت واکسن هر عمومی تمام افراد خوب است و خوشبختانه مشکلی وجود ندارد. براساس آمار اعلام شده، 17 هزار نفر داوطلب در وب سایت fakhravac.ir نام نویسی کرده اند که هر این تعداد 3500 نفر از طریق سایت پذیرش شده که 495 نفر از آنها مرحله غربالگری شده اند. این افراد از تمام نقاط کشور ثبت نام کرده اند. از 135 نفری که در فاز اول شرکت کرده اند،41 نفر خانم و مابقی افراد آقایان می باشند. محدوده سنی افراد بین 18 تا 55 سال در نظر گرفته شده است.

مدیر پروژه واکسن فخرا با تاکید بر اینکه حال متقاضیان فاز اول آزمایشات بالینی خوب است، توضیح داد که،در فاز دوم 500 نفر از افراد واکسن کرونا دریافت می کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.