واکسن کوو ایران برکت اردیبهشت ماه در اختیار وزارت بهداشت قرار خواهد گرفت

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام اعلام کرده است که نخستین محموله واکسن کرونای ایرانی ساخته شده توسط ستاد اجرایی فرمان امام با نام “کووایران برکت” اردیبهشت ماه در اختیار وزارت بهداشت قرار خواهد گرفت. همراه چیکاو باشید.

به گفته علی عسگری، معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام، این واکسن به زودی در اختیار وزارت بهداشت قرار خواهد گرفت. این در حالی است که به گفته شبکه خبر 80 درصد کادر درمان واکسینه شده اند و همچنین واکسن رازی کووپارس مراحل را به خوبی پشت سر گذاشته است و به زودی علاوه بر واکسن کوو برکت، شاهد واکسن کووپارس خواهیم بود. 

به گزارش شبکه خبر آقای علی عسگری  در مراسم اهدای 500 بسته معیشتی ، طرح احسان رمضان، اعلام کرد که ستاد اجرایی حضرت امام از زمان شیوع ویروس کرونا با طرح های مختلف به کمک مناطق محروم شتافته است. وی همچنین در ادامه صحبت های خود به آخرین وضعیت واکسن کرونا که توسط ستاد اجرایی حضرت امام تولید شده است، اینطور توضیح داد: هفته گذشته اتفاقات خوبی رقم خورد و توانستیم میزان تولید خود را بالا ببریم؛ طبق آخرین برنامه‌ریزی، نخستین محموله واکسن ستاد اجرایی اواخر اردیبهشت ماه در اختیار وزارت بهداشت قرار خواهد گرفت و در ادامه نیز در خرداد و تیرماه مراحل بعدی ادامه پیدا خواهد کرد.

با توجه به گزارشات منتشر شده از سوی شبکه خبر در رابطه با واکسن کووپارس، دکتر فلاح درباره تاریخ تولید انبوه واکسن کرونای ایرانی کووپارس اظهار داشت که با اتمام آنالیز بینابینی مرحله سوم تا شهریور ماه، انتظار می‌رود که در اواخر مرداد ماه به تولید انبوه برسیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.