آذری جهرمی: بسته های اینترنت شبانه دوباره در اختیار کاربران قرار میگیرد

به نقل از آذری جهرمی، ممنوعیت عرضه بسته های اینترنت شبانه به دلیل نگرانی های برخی مراجع فرهنگی کشور، پس از پیگیری های انجام شده، از سر گرفته شده و مجددا ارائه می شود. همراه چیکاو باشید.

چندی پیش در تاریخ 16 اسفند ماه، جهرمی خبر از حرف بسته های اینترنت به دلیل نگرانی برخی از  مراجع فرهنگی کشور به دلیل بیدار ماندن جوانان برای استفاده از اینترنت داد. به گفته وزیر ارتباطات چنین ابلاغیه ای موجب زیر سوال بردن منطق می شود؛ بنابراين وی به اپراتور ها اعلام کرد که ارائه بسته های اینترنت شبانه را دوباره از سر بگیرند. عرضه بسته های اینترنت شبانه باعث می شود تا بخشی از بار شبکه با ساعات کم باری در آخر شب انتقال یابد. در آن زمان همراه اول تنها اپراتوری بود که بسته شبانه عرضه می کرد.

اکنون به نقل از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اینترنت شبانه دوباره توسط اپراتور ها عرضه خواهد شد. محمد جواد آذری جهرمی در گفت و گو با ایرنا اینگونه سخن می گوید که ممنوعیت عرضه بسته های اینترنت شبانه حدود یک سال و نیم پیش به اپراتور ها ابلاغ شده بود که به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت جدی پیگیری و اجرا نشده بود. وی در ادامه افزود:  « دیدگاه برخی از مراجع فرهنگی این بود که بسته‌های اینترنت شبانه موجب می‌شود دانش‌آموزان و دانشجویان شب بیدار بمانند؛ ما گفتیم اگر اینترنت نباشد با چیز دیگری بیدار می‌مانند و ماهواره می‌بینند.» 

به گفته جهرمی، با پیگیری های انجام شده، بسته های اینترنت شبانه دوباره در اختیار کاربران قرار میگیرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.