اپلیکیشن ساد24؛ راهکار ساده مدیریت چک

از گذشته تا کنون تمامی مردم دغدغه مدیریت مالی حساب های بانکی و چک ها را داشتند. گاهی مدیریت چک ها به علت مشغله های روزمره با مشکلاتی روبرو می شود. همین دغدغه ها سبب می شود تا بسیاری از مردم تاریخ چک های خود را فراموش کنند و مشکلاتی را برای خود رقم زنند. به علاوه این روز ها با توجه به آمار سرسام آوری که چک‌های بی محل و برگشتی دارند، مردم اعتماد خود را نسبت به چک ها از دست داده اند. اگر شما با چک های زیادی سر و کار دارید و مدیریت آن ها برایتان مشکل ساز شده است، ما قصد داریم تا در این مقاله راه حلی را به شما پیشنهاد دهیم تا مدیریت چک ها برای شما آسان تر شود و برای معاملات شما بستر امنی را فراهم کند. در ادامه با معرفی اپلیکیشن ساد 24 همراه چیکاو باشید.

همانگونه که در بالا اشاره شد اپلیکیشن ساد 24 با هدف پیشگیری از جعل و کلاهبرداری چک های سرقتی و مفقودی طراحی شده است و توانسته مشکل مدیریت چک های شما را حل و کار را برای شما آسان سازد. در کنار یادآور چک ها  امکانات دیگری در اپلیکیشن تعبیه شده است که شما را شگفت زده خواهد کرد. اگر نگاهی به صفحه خانه اپلیکیشن ساد 24 بیاندازید تقریبا تمامی امکانات اپلیکیشن را می توانید مشاهده کنید. 

در نسخه های قدیمی این برنامه تنها 6 خدمت در این اپلیکیشن ارائه می شد که با تلاش این مجموعه، این برنامه توسعه پیدا کرده و اکنون 16 خدمت مختلف را ارائه می کند، البته ناگفته نماند که یکی از سرویس ها در نسخه های آتی رونمایی خواهد شد.

روند توسعه اپلیکیشن ساد 24 در بررسی های تیم چیکاو

سرویس های ساد24 در بررسی 5 آذر 1398 سرویس های ساد24 در بررسی 13 آذر 1401
 • استعلام صیاد
 • استعلام ساد24
 • راس گیری
 • بایگانی چک
 • اعلام سرقت – مفقودی
 • یاد آور چک
 • استعلام صیاد
 • ثبت چک صیاد
 • تایید و انتقال چک
 • استعلام ثبت چک
 • اعتبار سنجی
 • استعلام بانکی و خودرو (در حال توسعه)
 • محاسبه اقساط وام
 • بانک و وام
 • محاسبه گر طلا
 • استعلام ساد24
 • ثبت چک سرقتی – مفقودی
 • مبدل رقم به حروف
 • بایگانی چک
 • راس گیری
 • نیکوکاری

 

تاریخ چک هایتان فراموش نشود!

با کلیک بر روی دکمه قرمز شناور در صفحه خانه بخش افزودن یادآور برای چک شما باز می شود که با تعریف تاریخ سر رسید و تاریخ یادآور و ساعت آن، در زمان مقرر شروع به هشدار و زنگ زدن می کند و شما را از چک خود مطلع می سازد. هنگام فرا رسیدن موعد چک،یادآور مبلغ و نام طرف مقابل چک را نمایش می‌دهد تاکار شما راحت تر شود به همین خاطر در زمان افزودن چک جدید در یادآور ساد24 بایستی فیلد های مختلفی از جمله مبلغ و…. را پر کنید.

استعلام صیاد و ساد24 چیست؟

گاهی شما می خواهید میزان اعتبار چک های فرد خاصی را بسنجید تا بتوانید به او اعتماد کنید، با چک کردن میزان چک های برگشتی و مبالغ آن ها می توانید وضعیت خوش حسابی طرف مقابلتان را بررسی کنید اما چگونه؟ با اپلیکیشن ساد 24 می توانید خوش حسابی افراد را با مشاهده تعداد چک های برگشتی و مبالغ آن ها بررسی کنید. اپلیکیشن ساد 24 با اتصال به بانک مرکزی این کار را برای شما انجام می دهد.

راهکار ساده ساد24 برای چک های چک های مفقودی و سرقتی

ساینا پردازش گسترش شرق اپلیکیشن ساد 24 را به قابلیت استعلام چک های مفقودی و یا سرقتی مجهز کرده است که با ورود به صفحه ساد 24 می توانید از این قابلیت بهره ببرید. استعلام ساد 24 به شما کمک می کند تا تنها با وارد کردن شماره شبا و شماره سریال چک، چک های مورد نظر را از نظر مفقودی و یا سرقتی نبودن آن بررسی کنید.

در صورتی که شما چکی را گم کرده اید و یا به سرقت رفته است به راحتی در برنامه ساد24 اعلام سرقت کنید تا اطلاع رسانی کشوری صورت گیرد و از نقل و انتقال چک سرقتی/مفقودی در بازار جلوگیری شود. با ارائه برگه سامانه ساد 24 به دادگستری و دریافت حکم قضایی، به بانک مراجعه کرده تا مسدود شود. تمامی مراحل اعلام مفقودی و سرقتی چک از طریق سایت ساد 24 انجام می شود و تنها اپلیکیشن شما را به صفحه سایت منتقل می کند.

راس گیری؛ چند روز تا تاریخ چک مانده است؟

در صفحه اصلی گزینه ی دیگری را مشاهده می کنید که راس گیری نام دارد. این قابلیت اپلیکیشن به شما کمک می کند تا با وارد کردن تاریخ سر رسید چک، تعداد روز های باقی مانده تا سر رسید چک را به شما اعلام کند همچنین با وارد کردن تمامی چک های خود می توانید میانگین تعداد روزهایی که برای پرداخت چک هایتان مهلت دارید را به شما اعلام کند.

خدمات توسعه یافته ساد24

ثبت چک صیاد

از طریق این گزینه به راحتی می‌توانید ثبت، انتقال و تایید چک‌های صیاد تمام بانک‌ها از طریق بانک مرکزی را انجام دهید. برنامه ساد24 با جمع آوری تمامی بانک ها این کار را برایتان ساده کرده است. گفتنی است ثبت چک صیاد توسط سامانه های اصلی هر بانک انجام می شود.

تایید و انتقال چک

بر اساس قانون جدید چک، عملیات ثبت، تایید و انتقال چک های جدید در سامانه صیاد از ابتدای سال 1400 اجباری شده است. لذا دسته چکهای بنفش صادر شده از تاریخ 1400/01/07، لازم است در سامانه صیاد ثبت و گردش داشته باشند. برنامه ساد24 برای ساده کردن فرآیند، سامانه تمامی بانک ها را به صورت یکجا جمع آوری کرده و در اختیار کاربران قرار داده است.

استعلام ثبت چک

با کمک این بخش می توانید از ثبت شدن چک به نام خودتان مطمئن شوید. فرایند استعلام توسط سامانه ساد24 صورت می گیرد. همچنین می توانید سوابق استعلام ثبت چک های خود را از طریق دکمه سوابق استعلام مشاهده کنید.

اعتبار سنجی

با کمک این بخش قادر خواهید بود استعلام رتبه اعتباری خود را از شبکه بانکی کشور دریافت کنید. این فرآیند توسط سامانه ساد24  با دریافت شماره موبایل و کد ملی صورت می پذیرد. لازم به ذکر است که این استعلام به صورت رایگان انجام نمی شود.

استعلام بانکی و خودرو

این سرویس در حال توسعه است و در نسخه های بعدی ارائه خواهد شد.

محاسبه اقساط وام

با کمک این سرویس می توانید اقساط وام را محاسبه کنید. کافیست مبلغ وام، نرخ سود و مدت بازپرداخت آن را وارد کنید تا اقساط و مجموع وام با نرخ سود را محاسبه کند. 

بانک و وام

یکی دیگر از امکانات فوق‌العاده و کاربردی این برنامه قسمت بانک و وام است. شما با انتخاب این گزینه دسترسی به اطلاعات وام‌های فوری و کاربردی بانک‌ها را خواهید داشت.

محاسبه گر طلا

با فعال سازی این قسمت به راحتی طلا خرید و فروش کنید زیرا امکان محاسبه قیمت واقعی طلای خریداری شده و همچنین استعلام لحظه‌ای قیمت طلا با این گزینه به راحتی امکان پذیر است.

مبدل رقم به حروف

اگر نیاز دارید در نوشتن چک کمک بگیرید، این بخش می تواند به شما کمک کند. مبلغ را به تومان و یا ریال وارد کنید تا به رقم و حروف برایتان تبدیل کرده و نشان دهد.

نیکوکاری

در بخش نیکوکاری موسسات خیریه لیست شدند. با انتخاب هر یک از این موسسات مبلغی را به عنوان نیکوکاری پرداخت کنید.

جمع بندی

با مراجعه به بخش تنظیمات (آیکن چرخ دنده) می توانید اطلاعات کاربری خود را مشاهده کنید. همچنین  شما ساد24 شما را قادر می سازد تا از اطلاعات خروجی گرفته و یا بکاپ اطلاعات اپلیکیشن را ایمپورت کنید. اگر نیاز به تماس با سازنده داشتید نیز از این بخش می توانید اطلاعات تماس را مشاهده کنید. ساد24 با در نظر گرفتن رمز عبور برای اپلیکیشن و تعبیه امکان ورود با اثر انگشت به امنیت اطلاعات کاربری شما نیز کمک می کند.

اپلیکیشن ساد 24 می تواند به شما در زمینه مدیریت چک ها و استعلام آن ها کمک بسیاری کند. قابل ذکر است که این خدمات تحت حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه است و اکثر آن ها به صورت رایگان انجام می شود.

طراحی  برنامه ساد 24 پس از گذشت چند سال بسیار حرفه ای تر و کاربر پسند شده است. استفاده عمده از دو رنگ سبز و خاکستری در طراحی آیکن ها نسبت به گذشته و ساده سازی صفحه اصلی ظاهر را بسیار زیبا کرده است. همچنین استفاده از سایه برای ایجاد حاشیه خدمات صفحه اصلی کار را جذاب تر کرده است. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه اپلیکیشن ساد 24 را از طریق باکس زیر دانلود کنید.

ساد ۲۴

قیمت: رایگان

سازنده: ساینا پردازش گسترش شرق

سیستم عامل: اندروید

حجم:  16 مگابایت

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.