اعلام سرقت چک و استعلام هم زمان خوش حسابی صادر کننده با اپلیکیشن ساد 24

چیکاو – از گذشته تا کنون تمامی مردم دغدغه مدیریت مالی حساب های بانکی و چک ها را داشتند. گاهی مدیریت چک ها به علت مشغله های روزمرگی با مشکلاتی روبه رو می شود. همین دغدغه ها سبب می شود تا بسیاری از مردم تاریخ چک های خود را فراموش کنند و مشکلاتی را برای خود رقم زنند. به علاوه این روز ها با توجه به امار سرسام آوری که چک‌های بی محل و برگشتی دارند، مردم اعتماد خود را نسبت به چک ها از دست داده اند. اگر شما با چک های زیادی سر و کار دارید و مدیریت آن ها برایتان مشکل ساز شده است، ما قصد داریم تا در این مقاله راه حلی را به شما پیشنهاد دهیم تا مدیریت چک ها برای شما آسان تر شود و برای معاملات شما بستر امنی را فراهم کند. در ادامه با معرفی اپلیکیشن ساد 24 همراه چیکاو باشید.

همانگونه که در بالا اشاره شد اپلیکیشن ساد 24 با هدف پیشگیری از جعل و کلاهبرداری چک های سرقتی و مفقودی طراحی شده است و توانسته مشکل مدیریت چک های شما را حل و کار را برای شما آسان سازد. در کنار یاد آور چک ها  امکانات دیگری در اپلیکیشن تعبیه شده است که شما را شگفت زده خواهد کرد. اگر نگاهی به صفحه خانه اپلیکیشن ساد 24 بیاندازید تقریبا تمامی امکانات اپلیکیشن را می توانید مشاهده کنید. استعلام صیاد، استعلام ساد 24، راس گیری، بایگانی چک، اعلام سرقت – مفقودی چک و دکمه قرمز رنگ شناور که وظیفه افزودن یاد آور چک ها را به عهده دارد.

با کلیک بر روی دکمه قرمز شناور در صفحه خانه بخش افزودن یاد آور برای چک شما باز می شود که با تعریف تاریخ سر رسید و تاریخ یاد آور و ساعت آن، در زمان مقرر شروع به هشدار و زنگ زدن می کند و شما را از چک خود مطلع می سازد. هنگام فرارسیدن موعد چک،یاد آور مبلغ و نام طرف مقابل چک را نمایش می‌دهد تاکار شما راحت تر شود به همین خاطر در زمان افزودن چک جدید در یادآور ساد24 بایستی فیلد های مختلفی از جمله مبلغ و…. را پر کنید.

اپلیکیشن ساد 24 - استعلام چک سرقتی | چیکاو

استعلام صیاد و ساد 24 چیست؟

گاهی شما می خواهید میزان اعتبار چک های فرد خاصی را بسنجید تا بتوانید به او اعتماد کنید، با چک کردن میزان چک های برگشتی و مبالغ آن ها می توانید وضعیت خوش حسابی طرف مقابلتان را بررسی کنید اما چگونه؟ با اپلیکیشن ساد 24 می توانید خوش حسابی افراد را با مشاهده تعداد چک های برگشتی و مبالغ آن ها بررسی کنید. اپلیکیشن ساد 24 با اتصال به بانک مرکزی این کار را برای شما انجام می دهد.

اپلیکیشن ساد 24 - استعلام چک سرقتی | چیکاو

ساینا پردازش گسترش شرق اپلیکیشن ساد 24 را به قابلیت استعلام چک های مفقودی و یا سرقتی مجهز کرده است که با ورود به صفحه ساد 24 می توانید از این قابلیت بهره ببرید. استعلام ساد 24 به شما کمک می کند تا تنها با وارد کردن شماره شبا و شماره سریال چک، چک های مورد نظر را از نظر مفقودی و یا سرقتی نبودن آن بررسی کنید.

اپلیکیشن ساد 24 - استعلام چک سرقتی | چیکاو

در صورتی که شما چکی را گم کرده اید و یا به سرقت رفته است به راحتی در ساد 24 اعلام سرقت کنید تا اطلاع رسانی کشوری صورت گیرد و از نقل و انتقال چک سرقتی/مفقودی در بازار جلوگیری شود. با ارائه برگه سامانه ساد 24 به دادگستری و دریافت حکم قضایی، به بانک مراجعه کرده تا مسدود شود. تمامی مراحل اعلام مفقودی و سرقتی چک از طریق سایت ساد 24 انجام می شود و تنها اپلیکیشن شما را به صفحه سایت منتقل می کند.

در صفحه اصلی گزینه ی دیگری را مشاهده می کنید که راس گیری نام دارد. این قابلیت اپلیکیشن به شما کمک می کند تا با وارد کردن تاریخ سر رسید چک، تعداد روز های باقی مانده تا سر رسید چک را به شما اعلام کند همچنین با وارد کردن تمامی چک های خود می توانید میانگین تعداد روزهایی که برای پرداخت چک هایتان مهلت دارید را به شما اعلام کند.

با مراجعه به منو می توانید سوابق استعلام های ساد 24 و صیاد را مشاهده کنید و همچنین از اطلاعات خروجی گرفته و یا بکاپ اطلاعات اپلیکیشن را ایمپورت کنید. اگر نیاز به تماس با سازنده داشتید به صفحه تماس با ما در منو مراجعه کنید.

اپلیکیشن ساد 24 می تواند به شما در زمینه مدیریت چک ها و استعلام آن ها کمک بسیاری کند. قابل ذکر است که تمامی این خدمات تحت حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه به صورت رایگان انجام می شود و تنها هزینه پیامک بانک مرکزی از شارژ سیم کارت شما کسر می شود. گرچه کاربر در ابتدا کمی گیج می شود اما با خواندن آموزش ها می تواند متوجه کارکرد اپلیکیشن شود. شاید بهتر بود تا سازنده با ساده تر سازی کلمات به فهم آسانتر و سریع تر کاربر کمک کند. گر چه با طراحی نوار پایینی به دسترسی آسانتر کاربر کمک شده است اما بهتر بود که این نوار در قسمت بالایی اپلیکیشن باشد.

ساد ۲۴

قیمت: رایگان

سازنده: ساینا پردازش گسترش شرق

سیستم عامل: اندروید

حجم:  15 مگابایت

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.