گوشی سامسونگ گلکسی S11e با نمایشگر 120 هرتزی خواهد آمد

چیکاو – سامسونگ قرار است که در سال 2020 میلادی گوشی سامسونگ گلکسی S11e را به دست علاقه مندان گوشی های هوشمند کمپانی کره ای سامسونگ برساند. با چیکاو همراه باشید تا در مورد این محصول جذاب سامسونگ صحبت کنیم.

سال جاری میلادی برای سامسونگ سالی پر کار بود. از ابتدای سال شاهد معرفی دهمین پرچمدار سری S یعنی گوشی سامسونگ گلکسی S10 بودیم، گوشی که سامسونگ سعی کرد تا تمامی قدرت خود را با معرفی و عرضه آن به نمایش بگذارد اما بعد از اینکه به دست کاربران رسید شاهد نقصی در قسمت حسگر اثر انگشت بودیم. حال اخباری پیرامون گوشی سامسونگ گلکسی S11e منتشر شده است که سامسونگ قصد دارد در سال 2020 میلادی این گوشی را با نمایشگر پیشرفته ای به دست خریداران برساند که گویا نرخ بازسازی آن برابر 120 هرتز خواهد بود.

گوشی سامسونگ گلکسی S11e | چیکاو

در سال 2019 شرکت های گوگل و وان پلاس گوشی هایی را عرضه کردند که به نمایشگر 90 هرتزی مجهز بودند در صورتی که اپل و سامسونگ قصد عرضه گوشی هایی با رفرش ریت بالا نداشتند. حال در سال 2020 میلادی رقابت سخت تر شده و کمپانی ها سعی می کنند تا گوشی های خود را با نمایشگر های هرتز بالا عرضه کنند تا در این رقابت پیروز شوند. گوشی گلکسی S11e سامسونگ از جمله گوشی هایی خواهد بود که به این ویژگی مجهز خواهد شد.

کمپانی اپل کار خود را برای ساخت گوشی آیفون 12 را شروع کرده است و در حال آماده سازی پنل 120هرتزی با تکنولوژی ProMotion برای نمایشگر های این گوشی می باشد که تجربه کاربر را فوق العاده می کند. کره ای ها نیز در حال آماده سازی پنل های 120 هرتزی می باشد و قصد دارند تا با کمک پردازنده اگزینوس 990 از این فناوری بهره ببرند.

آیس یونیورس پیشبینی کرده است که در آینده گوشی سامسونگ گلکسی S11e نیزبا نرخ 90 یا 120 هرتزی عرضهخواهد شد و همچنین دوربین سلفی آن درون حفره ای قرار خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.