هیجان انگیز ترین فیلم های سال ۲۰۱۹ که باید تماشا کنید

با چیکاو همراه باید تا هیجان انگیز ترین فیلم های ۲۰۱۹ را به شما معرفی کنیم.

هیجان انگیز ترین فیلم های ۲۰۱۹ | پسر جهنمی ۲۰۱۹

9) پسر جهنمی

تاریخ اکران : ۱۱ژانویه ۲۰۱۹
کارگردان:نیل مارشال
کارگردان این فیلم می گوید قرار است دیویدهاربود یعنی شخصیت اصلی با چالش های بیشتری رو ب رو باشد اگر چه دیویدهاربود در نقش پسر جهنمی حضور دارد اما ستاره های دیگری نیز در این فیلم ایفای نقش میکنند.

هیجان انگیز ترین فیلم های ۲۰۱۹ | ایکس من ۲۰۱۹

8) ایکس من(دارک فینیکس)

تاریخ اکران:۱۴ فوریه ۲۰۱۹
کارگردان:سایمون کین بر
در این فیلم جین گری با بازی سوفی ترنر یک بار دیگر در نقش ققنوس به دنبال سرنوشت خود است . همانطور ک در فیلم مردان ایکس آخرین ایستادگی فامکه یانسن این نقش را بر عهده داشت. این فیلم قرار بود در اواخر ۲۰۱۸ اکران شود اما بخش اعظمی از فیلم مجددا فیلم برداری شد و به همین دلیل اکران آن بع اوایل ۲۰۱۹ تغییر یافت.

هیجان انگیز ترین فیلم های ۲۰۱۹ | جنگ ستارگان قسمت نهم

7) جنگ ستارگان قسمت نهم

تاریخ اکران:۲۰ دسامبر ۲۰۱۹
کارگردان:جی جی آبرامز
درباره این فیلم شایعات زیادی درست شده بود که سرانجام کمپانی لوکاس فیلم چند ماه پیش از تولید نویسندگی و کارگردانی فیلم را ب جی جی آبرامز سپرد . در این فیلم شاهد شخصیت اسکای واتر هستیم و اگر چه برخی از شخصیت با این فیلم به پایان می رسند اما شخصیت ها و وقایع جدیدی رخ می دهد که باعث تولید سری های جدید وچندگانه های دیگر در اینده می شود.

هیجان انگیز ترین فیلم های ۲۰۱۹ | هابزوشاو
هیجان انگیز ترین فیلم های 2019 | هابزوشاو

6) هابزوشاو

تاریخ اکران:۲ اوت ۲۰۱۹
کارگردان: دیوید لیچ
در سال ۲۰۱۹ شاهد اکران نسخه جدیدی از Fast & Furious یا سریع و خشن نیستیم بلکه یک نسخه جدید اکران خواهد شد. کمپانی یونیورسال هابزوشاو را معرفی کرد و مامور امنیتی دیپلماتیک لوک هابز با بازی دواین جانسون و قاتلی به نام دکارد شاو با بازی جیسون استاتهام حضور دو شخصیت محبوب این فیلم را کنار هم می تواند این فیلم را به اندازه کافی مهیج کند. اما زمانی ک متوجه شدیم فیلم ساز ددپول۲ یعنی دیوید لیچ کارگردان این اثر است و ادریس البا نقش منفی اصلی وونسا کربی هم در نقش خواهر شاه حضور دارند هیجانمان بیشتر شد.

هیجان انگیز ترین فیلم های ۲۰۱۹ | واندرفول ومن ۲۰۱۹
هیجان انگیز ترین فیلم های 2019 | واندرفول ومن 2019

5) زن شگفت انگیز ۱۹۴۸

تاریخ اکران:۱ نوامر ۲۰۱۹
کارگردان:پتی جنکینز
از آن جایی که زن شگفت انگیز پر فروش ترین فیلم کمپانی DCآمریکا بود بنابراین تعجبی ندارد که برادران وانر بخواهند سری دوم آن را بسازند.
زن شگفت انگیز قرار است دایانا را به امریکا اورده و حوادث داستان در زمان فیلم های بت من در برابر سوپر من روی می دهد

هیجان انگیز ترین فیلم های ۲۰۱۹ | جان ویک 3
هیجان انگیز ترین فیلم های ۲۰۱۹ | جان ویک 3

4) جان ویک۳

تاریخ اکران:۱۶ می ۲۰۱۹
کارگردان:پاد استالسکی
این اثر با بازی کیانو ریوز در سال ۲۰۱۹ عرضه شد . دراین فیلم برای سر جان ویک ۱۴ میلیون دلار جایزه تعیین شده است ؛ او که قوانین را زیر پا گذاشته و جان فردی را گرفته است اکنون از هر طرف تحت تعقیب است.

هیجان انگیز ترین فیلم های ۲۰۱۹ | مرد عنکبوتی ۲۰۱۹
هیجان انگیز ترین فیلم های ۲۰۱۹ | مرد عنکبوتی ۲۰۱۹

3) مرد عنکبوتی دور از خانه

تاریخ اکران:۵ جولای ۲۰۱۹
کارگردان:جان واتس
در فیلم ۲۰۱۹ مرد عنکبوتی شاهد ادامه ماجراجویی های تام هالند هستیم که اینار هم او دانش اموز دبیرستان است و همانند فیلم های هری پاتر به تجربه های او درانجا پرداخته می شود با این وجود این فیلم از فیلم های پیشین متفاوت خواهد بود. در این فیلم مرد عنکبوتی ب همراه پیتر پارکر و دوستانش به یک سفر تابستانه طور اروپا می روند و داستان آن فیلم های انتقام جویان و جنگ ابدیت و انتقام جویان ۴ را نشان می دهد

هیجان انگیز ترین فیلم های ۲۰۱۹ | گودزیلا ۲۰۱۹
هیجان انگیز ترین فیلم های ۲۰۱۹ | گودزیلا ۲۰۱۹

2) گودزیلا سلطان هیولاها

تاریخ اکران:۳۱ می ۲۰۱۹
کارگردان:میل دووگرتی
این فیلم ادامه گودزیلا در سال ۲۰۱۴ است و ستارگان مختلفی دارد. این بازیگران در کنارهم نقش خانواده ای را بازی می کنند که درمیان گودزیلا گرفتار شده اند. با وجود بازیگران درخشان این فیلم موفقیت فیلم قبلی را تکرار کرده است و با واکنش هایی مثبت روبرو شده است.

هیجان انگیز ترین فیلم های ۲۰۱۹ | انتقامجویان ۲۰۱۹
هیجان انگیز ترین فیلم های ۲۰۱۹ | انتقامجویان ۲۰۱۹

1) انتقام جویان ۴

تاریخ اکران:آوریل۲۰۱۹
کارگردان:برادران روسو
چهارمین فیلم انتقام جویان که نشان دهنده ی مرحله ی سوم کمپانی مارول است باکمی تاخیر اکران شد. از آنجایی که فیلم های جدید ماورل در راه است و در عین حال قرارداد برخی از بازیگران مارول منقضی شده ؛بنابراین ممکن است شاهد مرگی برخی از شخصیت ها باشیم. این فیلم یک اثر حماسی می باشد و ممکن است پایانی برفیلم های گذشته باشد و در عین حال بتواند باعث تولید فیلم های بیشتر در آینده شود. این فیلم مسلما یکی از آثار برتر سال ۲۰۱۹ است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments